Vilgain Pistácie v čokoládě - recenze

Napsat recenzi
4,9
70 hodnocení

Můj manžel a dítě to milují. Chutná to jako pistáciová zmrzlina :)

Nelze popsat

jsou luxusni! doporučuji

Tohle je bomba. Nekoukej na cenu a dopřej si zdravější mlsání!

Výtečné. Nenarazil(a) jsem ani na jednu hořkou pistácii a samotná bílá čokoláda je fantastická.

Celkem fajn, dobrá chuť. :-)

To je pecka! Desne navykove! MNAM!

Obě varianty jsou výborné. Bílé mi chutnají ale více 🤍

Koupeno pro mamku, líbilo se jí a koupíme znovu.

Docela sladké

Zobrazit všech 20 recenzí