Vilgain Prebiotic Topping - recenze

Napsat recenzi
4,8
2100 hodnocení

Lesné ovocie je naozaj mňam.

Opravdu mega chutné, to bych nikdy nečekal. Javorový sirup je ale už dost sladký, čokoláda a jahoda chutnají opravdu přirozeně!!!

Super chuť, je sice tuhý, ale na to jsem si zvykla už.

Moooc dobré.

Výborný ,není moc sladký

Skvělý topping! Ráda jej používám na ovesnou kaši 😊

chutný, hustý

Výborné! Velmi sladké, ale není to přehnané, pokud použijete s mírou. Skvělá chuť. Moje jediná výtka je, že když je to studené, může být trochu obtížné to vytlačit.

Velmi hrubá konzistence, maliny jsou cítit, ale tak nějak jinak, než bych si představovala. Hlavně ta hrubost ubírá na chuti, hodně krystalová struktura.

Vynikající topping na kterém máme už teď závislost. Jahodový chutná opravdu jako rozmixované jahody a čokoládový je taky super. Nejsou přeslazené, jsou tak akorát sladké a nejlepší je si je namixovat rovnou do pusy :D

Zobrazit všech 452 recenzí