Vilgain Semolinové těstoviny s hříbky - recenze

Napsat recenzi
4,6
131 hodnocení

zvlastni chut

Spokojenost 100%

Neurazí ani nenadchne, ale když nestíháte nebo se vám nechce vařit nic složitého, tak je to super a chuťově také dobré. 🙂

Geniální!

Moc hutný!

Super rychlé a chutné.

Naprosto nedobré. Umělá chuť. Příprava na obalu neodpovídá, je potřeba více vody, jinak suché, tvrdé a nedobré.

Zdravíme, děkujeme za zpětnou vazbu a je nám velmi líto, že Vám produkt nevyhovoval. Kontaktovali jsme Vás na e-mail, kde s Vámi rádi prověříme kvalitu produktu a najdeme vhodné řešení. Děkujeme a přejeme hezký den! 😊

Vařila jsem s houbovým vývarem a super. Vhodné pro rychlou přípravu výživného oběda i v “líné” dny. Doporučuji.

znovu bych nekoupila, nepřišla jsem tomu na chuť.

Výborná a rychle připravená večeře.

Zobrazit všech 29 recenzí