– z vysoce odolného materiálu, se zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká a nepohlcuje pachy
Black 500 ml
185
Hodnocení 4.7/5, 185 recenzí
259 Kč
-14 %
Akce týdne
Vilgain Čistý našlehaný balzám z hovězího loje BIO
– přirozená hydratace a výživa pokožky, zjemňující balzám ze 100% hovězího loje, bez konzervantů a dalších aditiv
120 ml
39
Hodnocení 4.7/5, 39 recenzí
469 Kč
Původní cena: 549 Kč
(390,83 Kč / 100 ml)
Vilgain Kešu ořechy natural
– křupavý snack s nasládlou máslovou chutí, zdroj nenasycených tuků, bez soli
W320 500 g
311
Hodnocení 4.9/5, 311 recenzí
199 Kč
(39,80 Kč / 100 g)
Novinka
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Zlatá čokoláda s lískovým oříškem 55 g
1
Hodnocení 5.0/5, 1 recenze
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
Dočasně vyprodáno
Vilgain Granola
– pečené vločky a ořechy ve velkých křupavých clusterech, ruční zpracování v malých šaržích pro maximální čerstvost
Javorový sirup a pekany 400 g
1508
Hodnocení 4.8/5, 1508 recenzí
Dočasně vyprodáno
Grass-Fed
Vilgain Grass-Fed Kolagenní peptidy
– 100% čistý hydrolyzovaný kolagen, z grass-fed krav z Jižní Ameriky, bez plnidel, doplněk stravy
300 g (dóza)
241
Hodnocení 4.8/5, 241 recenzí
Dočasně vyprodáno
Vilgain Protein Mug Cake Mix
– nadýchaná a vláčná struktura, 20 g bílkovin na porci, kvalitní bílkoviny s postupným uvolňováním
Mrkvový dort 420 g
154
Hodnocení 4.6/5, 154 recenzí
Dočasně vyprodáno
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Slaný karamel 1 000 g
2121
Hodnocení 4.3/5, 2121 recenzí
Dočasně vyprodáno
Vilgain Elektrolyty
– jednoduché složení a svěží chuť, v podobě rozpustného prášku, doplněk stravy
Mango & grep 160 g (20 x 8 g)
561
Hodnocení 4.7/5, 561 recenzí
Dočasně vyprodáno
Novinka
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Banánové želé v čokoládě 55 g
12
Hodnocení 4.9/5, 12 recenzí
Dlouhodobě nedostupné
Vilgain Extra Fruit Spread
– ručně zpracovaná 100% ovocná pomazánka, bez konzervantů
Jahoda 200 g
398
Hodnocení 4.5/5, 398 recenzí
Dlouhodobě nedostupné
Vilgain Extra Fruit Spread
– ručně zpracovaná 100% ovocná pomazánka, bez konzervantů
Borůvka 200 g
362
Hodnocení 4.5/5, 362 recenzí
Dlouhodobě nedostupné
Vilgain Extra Fruit Spread
– ručně zpracovaná 100% ovocná pomazánka, bez konzervantů
Třešeň 200 g
103
Hodnocení 4.6/5, 103 recenzí
Dlouhodobě nedostupné
Vilgain Extra Fruit Spread
– ručně zpracovaná 100% ovocná pomazánka, bez konzervantů
Červený rybíz 200 g
76
Hodnocení 4.4/5, 76 recenzí
Dlouhodobě nedostupné
Vilgain Extra Fruit Spread
– ručně zpracovaná 100% ovocná pomazánka, bez konzervantů
Mango s ananasem a malinami 200 g
172
Hodnocení 4.5/5, 172 recenzí
Dočasně vyprodáno
Vilgain Skleněná láhev
– minimalistická láhev na pití, s bambusovým víčkem a termoobalem, bez plastu
Black 600 ml
244
Hodnocení 4.7/5, 244 recenzí
Dočasně vyprodáno
Vilgain Maliny v čokoládě
– mrazem sušené ovoce zalité čokoládou, vysoký obsah kakaa, bez leštících látek
Bílá čokoláda 150 g
65
Hodnocení 5.0/5, 65 recenzí
Dočasně vyprodáno
Vilgain All-in-one balzám z hovězího loje
– komplexní péče o tvoji pokožku, vyživuje, hydratuje a chrání kůži před vnějšími vlivy, grass-fed hovězí lůj v kombinaci se 7 účinnými rostlinnými látkami
30 ml
7
Hodnocení 4.9/5, 7 recenzí
Dočasně vyprodáno
Vilgain Pistácie v čokoládě
– ručně sbírané pistácie zalité vrstvou čokolády, bez leštících látek, vyráběno v malých šaržích pro maximální čerstvost
Bílá čokoláda 250 g
53
Hodnocení 4.7/5, 53 recenzí
Dočasně vyprodáno
Vilgain Protein Mug Cake Mix
– nadýchaná a vláčná struktura, 20 g bílkovin na porci, kvalitní bílkoviny s postupným uvolňováním
Čokoládové brownie 700 g
443
Hodnocení 4.8/5, 443 recenzí
Dočasně vyprodáno
Vilgain Mandle v čokoládě
– čerstvé a super křupavé ořechy, pořádná vrstva čokolády, bez leštících látek
Hořká čokoláda 250 g
57
Hodnocení 4.8/5, 57 recenzí
Dočasně vyprodáno
Vilgain Arašídy v čokoládě
– pražené arašídy zalité pořádnou vrstvou kvalitní čokolády, bez leštících látek a lecitinů
Mléčná čokoláda 250 g
10
Hodnocení 4.9/5, 10 recenzí
Dlouhodobě nedostupné
Vilgain Mandle v čokoládě
– čerstvé a super křupavé ořechy, pořádná vrstva čokolády, bez leštících látek
Bílá čokoláda posypaná kokosem 250 g
11
Hodnocení 5.0/5, 11 recenzí
Dlouhodobě nedostupné
Novinka
Vilgain Kešu ořechy natural
– křupavý snack s nasládlou máslovou chutí, zdroj nenasycených tuků, bez soli
W240 1 000 g
1
Hodnocení 1.0/5, 1 recenze
Dlouhodobě nedostupné
Novinka
Vilgain Kešu ořechy natural
– křupavý snack s nasládlou máslovou chutí, zdroj nenasycených tuků, bez soli
W240 500 g
1
Hodnocení 1.0/5, 1 recenze
Dlouhodobě nedostupné
Vilgain Extra Fruit Spread
– ručně zpracovaná 100% ovocná pomazánka, bez konzervantů
Malina 200 g
1342
Hodnocení 4.6/5, 1342 recenzí
Dlouhodobě nedostupné
Vilgain Extra Fruit Spread
– ručně zpracovaná 100% ovocná pomazánka, bez konzervantů
Mango a marakuja 200 g
4
Hodnocení 5.0/5, 4 recenze
Dlouhodobě nedostupné
Vilgain Extra Fruit Spread
– ručně zpracovaná 100% ovocná pomazánka, bez konzervantů
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.