– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Pistácie 1 000 g
499
Hodnocení 4.3/5, 499 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
-20 % SALE20
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Lemon splash 500 g
671
Hodnocení 4.4/5, 671 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Peach fuzz 500 g
1000
Hodnocení 4.3/5, 1000 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
-20 % SALE20
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Žlutý meloun s mangem 500 g
168
Hodnocení 4.5/5, 168 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Bílá čokoláda a kokos 1 000 g
219
Hodnocení 4.4/5, 219 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Elektrolyty
– jednoduché složení a svěží chuť, v podobě rozpustného prášku, doplněk stravy
Meloun 320 g
232
Hodnocení 4.6/5, 232 recenzí
449 Kč
(140,31 Kč / 100 g)
-20 % SALE20
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Mandarinka 500 g
135
Hodnocení 4.6/5, 135 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
Vilgain Elektrolyty
– jednoduché složení a svěží chuť, v podobě rozpustného prášku, doplněk stravy
Mandarinka 320 g
93
Hodnocení 4.7/5, 93 recenzí
449 Kč
(140,31 Kč / 100 g)
Vilgain Granola
– pečené vločky a ořechy ve velkých křupavých clusterech, ruční zpracování v malých šaržích pro maximální čerstvost
Mandle & med 400 g
12
Hodnocení 4.9/5, 12 recenzí
219 Kč
(54,75 Kč / 100 g)
Vilgain Elektrolyty
– jednoduché složení a svěží chuť, v podobě rozpustného prášku, doplněk stravy
Pomeranč & citron bez stévie 320 g
157
Hodnocení 4.7/5, 157 recenzí
449 Kč
(140,31 Kč / 100 g)
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Mandarinka 25 g
135
Hodnocení 4.6/5, 135 recenzí
59 Kč
(236 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Pancake & Waffle Mix
– připrav si vlastní proteinové vafle nebo lívance za méně než 10 minut, s vysokým obsahem mléčných bílkovin
Vanilkový krém 420 g
25
Hodnocení 4.6/5, 25 recenzí
249 Kč
(59,29 Kč / 100 g)
Vilgain Granola
– pečené vločky a ořechy ve velkých křupavých clusterech, ruční zpracování v malých šaržích pro maximální čerstvost
Čokoláda a kešu 400 g
45
Hodnocení 4.8/5, 45 recenzí
219 Kč
(54,75 Kč / 100 g)
-20 %
Akce týdne
Vilgain Nut Butter Cups BIO
– košíček plný krémové náplně, bez konzervantů, z ingrediencí ekologického zemědělství
Mandle v pomerančovém oleji 39 g (3 x 13 g)
73
Hodnocení 4.5/5, 73 recenzí
39 Kč
Původní cena: 49 Kč
(100 Kč / 100 g)
Vilgain Sýrové křupky
– křupavý snack ze zralého lotyšského sýru, 50% obsah bílkovin, bez laktózy
Pikantní paprika 50 g
11
Hodnocení 4.6/5, 11 recenzí
65 Kč
(130 Kč / 100 g)
Vilgain Sýrové křupky
– křupavý snack ze zralého lotyšského sýru, 50% obsah bílkovin, bez laktózy
Oregáno a bazalka 50 g
17
Hodnocení 4.7/5, 17 recenzí
65 Kč
(130 Kč / 100 g)
Vilgain Sýrové křupky
– křupavý snack ze zralého lotyšského sýru, 50% obsah bílkovin, bez laktózy
Cibule, česnek a petržel 50 g
28
Hodnocení 4.5/5, 28 recenzí
65 Kč
(130 Kč / 100 g)
Novinka
Vilgain Protein Granola
– vločky a ořechy zapečené do velkých křupavých clusterů, obohacené o mléčné proteinové křupinky, jednoduchá svačinka i základ pro výživnou snídani
Čokoláda s mořskou solí 350 g
7
Hodnocení 3.7/5, 7 recenzí
239 Kč
(68,29 Kč / 100 g)
-10 %
Vilgain Lyofilizované jahody v čokoládě
– křupavé jahody sušené mrazem, zalité čokoládou s vysokým obsahem kakaa, bez lecitinů a leštících látek
3× hořká čokoláda 120 g
112
Hodnocení 4.7/5, 112 recenzí
402 Kč
Původní cena: 447 Kč
(111,67 Kč / 100 g)
-10 %
Vilgain Lyofilizované jahody v čokoládě
– křupavé jahody sušené mrazem, zalité čokoládou s vysokým obsahem kakaa, bez lecitinů a leštících látek
3× bílá čokoláda 120 g
91
Hodnocení 4.8/5, 91 recenzí
402 Kč
Původní cena: 447 Kč
(111,67 Kč / 100 g)
-10 %
Vilgain Lyofilizované jahody v čokoládě
– křupavé jahody sušené mrazem, zalité čokoládou s vysokým obsahem kakaa, bez lecitinů a leštících látek
3× mléčná čokoláda 120 g
107
Hodnocení 4.8/5, 107 recenzí
402 Kč
Původní cena: 447 Kč
(111,67 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizované maliny
– 100 % šetrně sušeného ovoce, které božsky křupe a chutná jako čerstvé
100 g
475
Hodnocení 4.8/5, 475 recenzí
249 Kč
(249 Kč / 100 g)
Vilgain Light Organic Crew Socks
– odlehčené žebrované ponožky z bio bavlny
Black
358
Hodnocení 4.9/5, 358 recenzí
350 Kč
Vilgain Cold Brew BIO
– ready-to-drink, ovocný a květinový chuťový profil, filtrovaná voda
Pure Black Ethiopia 200 ml
179
Hodnocení 4.6/5, 179 recenzí
79 Kč
(39,50 Kč / 100 ml)
Vilgain Seamless Ribbed Bra
– bezešvá žebrovaná podprsenka nejen na cvičení
XS/S shark
370
Hodnocení 4.6/5, 370 recenzí
490 Kč
Vilgain Multivitamin Complex
– 25 účinných látek, 100 % denní dávky vitaminů, s vitaminem C přispívajícím k normální imunitní funkci a činnosti nervové soustavy, doplněk stravy
90 kapslí
90
Hodnocení 4.9/5, 90 recenzí
429 Kč
(4,77 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Rice Chocoballs BIO
– super křupavé kuličky, čisté složení bez nesmyslů, pořádná vrstva řemeslné bean-to-bar čokolády
Bílá čokoláda s malinou 50 g
570
Hodnocení 4.8/5, 570 recenzí
49 Kč
(98 Kč / 100 g)
Vilgain Rice Chocoballs BIO
– super křupavé kuličky, čisté složení bez nesmyslů, pořádná vrstva řemeslné bean-to-bar čokolády
Mléčná čokoláda 50 g
264
Hodnocení 4.7/5, 264 recenzí
49 Kč
(98 Kč / 100 g)
Vilgain Rice Chocoballs BIO
– super křupavé kuličky, čisté složení bez nesmyslů, pořádná vrstva řemeslné bean-to-bar čokolády
Hořká čokoláda 50 g
191
Hodnocení 4.6/5, 191 recenzí
49 Kč
(98 Kč / 100 g)
Vilgain Kolagen komplex
– tři značkové zdroje kolagenu, osvěžující příchuť, s biotinem pro udržení normálního stavu vlasů, sliznic a pokožky, doplněk stravy
Jahoda a banán 300 g
158
Hodnocení 4.5/5, 158 recenzí
599 Kč
(199,67 Kč / 100 g)
Vilgain Maska na vlasy
– z přírodních výtažků, posiluje přirozený lesk a regeneruje poškozené vlasy
Bergamot 100 ml
40
Hodnocení 4.6/5, 40 recenzí
289 Kč
(289 Kč / 100 ml)
Vilgain Šampon
– pro všechny typy vlasů, z rostlinných extraktů, s osvěžující vůní, bez parabenů a sulfátů
Máta s mandarinkou 200 ml
88
Hodnocení 4.4/5, 88 recenzí
199 Kč
(99,50 Kč / 100 ml)
Vilgain Protein Mug Cake Mix
– nadýchaná a vláčná struktura, 20 g bílkovin na porci, kvalitní bílkoviny s postupným uvolňováním
Jahoda a bílá čokoláda 420 g
163
Hodnocení 4.6/5, 163 recenzí
299 Kč
(71,19 Kč / 100 g)
Vilgain Maliny v čokoládě
– mrazem sušené ovoce zalité čokoládou, vysoký obsah kakaa, bez leštících látek
Hořká čokoláda 150 g
77
Hodnocení 4.8/5, 77 recenzí
199 Kč
(132,67 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizované jahody v čokoládě
– křupavé jahody sušené mrazem, zalité čokoládou s vysokým obsahem kakaa, bez lecitinů a leštících látek
Mléčná čokoláda 120 g
107
Hodnocení 4.8/5, 107 recenzí
149 Kč
(124,17 Kč / 100 g)
Vilgain Sensual Flow
– maca pro podporu plodnosti, muira puama pro podporu vitality, ashwagandha pro podporu duševní pohody, doplněk stravy
60 kapslí
56
Hodnocení 4.5/5, 56 recenzí
499 Kč
(8,32 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Lyofilizované jahody
– 100 % šetrně sušeného ovoce, které božsky křupe a chutná jako čerstvé
50 g
884
Hodnocení 4.9/5, 884 recenzí
119 Kč
(238 Kč / 100 g)
Vilgain Tritan Shaker Pro
– z vysoce odolného materiálu, se zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká a nepohlcuje pachy
Stealth black 700 ml
185
Hodnocení 4.7/5, 185 recenzí
279 Kč
Vilgain Greens Mix
– 13 účinných látek včetně 4 superpotravin, Chlorella a spirulina pomáhají podpořit vitalitu a imunitní systém, doplněk stravy
Zelené jablko bez kofeinu 300 g
216
Hodnocení 4.2/5, 216 recenzí
599 Kč
(199,67 Kč / 100 g)
Vilgain Čistý našlehaný balzám z hovězího loje BIO
– přirozená hydratace a výživa pokožky, zjemňující balzám ze 100% hovězího loje, bez konzervantů a dalších aditiv
60 ml
39
Hodnocení 4.7/5, 39 recenzí
299 Kč
(498,33 Kč / 100 ml)
Vilgain Pásky na ústa
– zlepšení kvality spánku a eliminace chrápání, omezení nechtěného dýchání ústy, podpora dentálního zdraví
30 ks
90
Hodnocení 4.4/5, 90 recenzí
199 Kč
Vilgain Pleťový krém s ceramidy
– 100% přírodní noční krém s ceramidy, bambuckým máslem a vitaminem E, posiluje kožní bariéru, hloubkově hydratuje a podporuje regeneraci pleti během spánku
50 ml
54
Hodnocení 4.8/5, 54 recenzí
249 Kč
(498 Kč / 100 ml)
Vilgain Pupalkový olej
– 1000 mg oleje z pupalky dvouleté lisovaného za studena, s 90 mg kyseliny gama-linolenové, v gelových kapslích, doplněk stravy
90 kapslí
39
Hodnocení 4.9/5, 39 recenzí
339 Kč
(3,77 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Ceremoniální matcha BIO
– ceremoniální matcha z japonské Shizuoky, jemně hořká umami chuť, z nejmladších lístků první jarní sklizně
30 g
39
Hodnocení 4.9/5, 39 recenzí
649 Kč
(2 163,33 Kč / 100 g)
Vilgain Iron Goddess Oolong
– výrazná chuť a intenzivní aroma, oxidovaný tradičním způsobem, sušený na slunci
50 g
60
Hodnocení 4.9/5, 60 recenzí
129 Kč
(258 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizovaný kokos
– mrazem sušené kousky kokosu, sladké a křupavé, přirozený zdroj rostlinných tuků
50 g
67
Hodnocení 4.8/5, 67 recenzí
99 Kč
(198 Kč / 100 g)
Vilgain Mandle v čokoládě
– čerstvé a super křupavé ořechy, pořádná vrstva čokolády, bez leštících látek
Mléčná čokoláda ve skořicovém prášku 250 g
33
Hodnocení 4.8/5, 33 recenzí
219 Kč
(87,60 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Banán 1 000 g
1115
Hodnocení 4.3/5, 1115 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Banán 2 000 g
1115
Hodnocení 4.3/5, 1115 recenzí
1 849 Kč
(92,45 Kč / 100 g)
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Bez příchutě 2 000 g
7095
Hodnocení 4.6/5, 7095 recenzí
1 849 Kč
(92,45 Kč / 100 g)
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Jahodový milkshake 2 000 g
1211
Hodnocení 4.4/5, 1211 recenzí
1 849 Kč
(92,45 Kč / 100 g)
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Skořicová rolka 2 000 g
2324
Hodnocení 4.3/5, 2324 recenzí
1 849 Kč
(92,45 Kč / 100 g)
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Slaný karamel 2 000 g
2121
Hodnocení 4.3/5, 2121 recenzí
1 849 Kč
(92,45 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Slaný karamel 300 g (10 x 30g)
2121
Hodnocení 4.3/5, 2121 recenzí
499 Kč
(166,33 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Čokoláda 300 g (10 x 30g)
2013
Hodnocení 4.4/5, 2013 recenzí
499 Kč
(166,33 Kč / 100 g)
Vilgain Mandle v čokoládě
– čerstvé a super křupavé ořechy, pořádná vrstva čokolády, bez leštících látek
Bílá čokoláda v malinovém prášku 250 g
44
Hodnocení 4.8/5, 44 recenzí
219 Kč
(87,60 Kč / 100 g)
Vilgain Light Organic Crew Socks
– odlehčené žebrované ponožky z bio bavlny
Grey melange
358
Hodnocení 4.9/5, 358 recenzí
350 Kč
Sustainable
Vilgain Organic Logotype Crew Socks
– odlehčené, pohodlné žebrované ponožky z bio bavlny, s decentním vilgain logem na boku, certifikováno GOTS
Natural White
28
Hodnocení 5.0/5, 28 recenzí
350 Kč
Vilgain Banány v čokoládě
– měkké kousky sušených banánů zalité v 65% tmavé čokoládě, šetrně sušené za nízkých teplot, bez leštících látek
Hořká čokoláda 250 g
75
Hodnocení 4.7/5, 75 recenzí
169 Kč
(67,60 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Pancake & Waffle Mix
– připrav si vlastní proteinové vafle nebo lívance za méně než 10 minut, s vysokým obsahem mléčných bílkovin
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.