Lenka položila otázku
2. 6. 2022

Dobrý den, potřebuju spalovač nebo cokoliv co by mi pomohlo s váhou ale bez kofeinu. Máte tady toho tolik že pořádně nevím co vybrat. Mám malý dítě takže jsem stále v běhu a potřebuju energii. Pomozte mi prosím. Děkuji Š.

Dobrý den, věřím, že v tomto náročném období je obtížné dbát na zdravý životní styl, ale pokud se snažíte o redukci hmotnosti a cítíte se bez energie, nejvíce vám pomůže právě vyvážený jídelníček, pravidený pohyb a co možná nejvyšší doba spánku. Ohledně spalovače tuku bez kofeinu vám mohu doporučit např. synefrin (pokud tedy nekojíte – pokud ano, s doplňky stravy tohoto typu je vhodné počkat až po ukončení kojení). Jeho efekt však můžete očekávat pouze v kombinaci s pravidelným pohybem a energetickým příjmem nastaveným na kalorický deficit. 

Co se týče pohybu a plánování jídelníčku, doporučila bych vám vyzkoušet např. chůzi, běh či in-line s kočárkem, a jídlo na další den si naplánovat do krabičky, abyste jej měla vždy po ruce. Samozřejmě neznám Vaše možnosti, takže konečné řešení vždy bude záležet na tom, jak to vyhovuje právě Vám. :)