Vilgain Cookies BIO - recenze

Napsat recenzi
4,6
790 hodnocení

Jsou fakt tvrdé, hodně! Chuťově dobré, kdyby byly tenčí, líp by se jedly.

Super příchuť, neveděla jsem, co od toho čekat, a výborné

🫣 jedna velká tragédie. Sušenky jsou jako “Beton”. V popisku píší, že jsou vláčné. OMYL. Tvrdé. Již nezakoupím a velke zklamání.

Zdravíme, mrzí nás, že jste měla tuto negativní zkušenost, a upřímně se za ni omlouváme. Ozvali jsme se Vám e-mailem, kde s Vámi vše rádi prověříme a společně najdeme řešení k Vaší spokojenosti. Děkujeme a přejeme krásný den. 🙏

Super sušenky

TOP! Jsou měkčí než jsem čekala, ale chuťově fakt výborné.

Nejúžasnější sušenky co jsem kdy jedla , vláčné s výbornou chutí

Chlorella a pomeranč chutí připomínají piškot z kinder mléčného řezu, jsem rád, že existují i sladkosti s kvalitním složením které chutnají dobře. Kakaové chutnají nejlépe co jsem zatím u sušenek s touto příchutí za celý život vyzkoušel. Kokosové připomínají kokosové cukroví nebo kokosky a chutnají poctivě.

Mňamka ......

Výborné, opět ideál jako doplněk ke svačinkám

Chuťově super

Zobrazit všech 153 recenzí