Napsat recenzi
4,6
1836 hodnocení

Nejvíc dobrá tyčinka!!! 💛 Příjemná, jemná chuť, pochutnala jsem si.

Měla jsem ho poprvé a hodně mě potěšil (chutnal).

Výborné, určitě to není naposledy, co jsem si objednala, velmi příjemná chuť.

tooop fakt dobre

Vynikající

Naprosto dokonalá, a to nejím flapjacky

Taaaak dobrý

Moc dobré😊

Za mě sladší než bych preferovala, nicméně flapjack není suchý, což je za mě to hlavní. Příchuť hrušky za mě fajn, jen je víc na první dobrou cítit ten med.

Dobrý, ale chuť hrušky jsem necítila. Měla jsem uz lepší.

Zobrazit všech 334 recenzí