Vilgain Fleur de Sel - recenze

Napsat recenzi
4,8
41 hodnocení

Dobrá sůl.

No, je to sůl, co víc dodat. Nicméně název je poněkud zavádějící, protože "Fleur de Sel" označuje jiný druh soli a tento produkt jsem koupil jen proto, že jsem si myslel, že půjde o skutečný Fleur de Sel 😅. Každopádně nehodlám dávat méně hvězdiček jen kvůli zavádějící reklamě.

Naprosto skvělá a chutná sul

Vynikající, velmi příjemná chuť. Saláty opravdu chuťově pozvedne.

Velmi zajímavá sůl s jemnou chutí. Překvapilo mě, jak je vlhká. A je to asi taková blbůstka ale i právě kvůli její konzistenci mě děsně baví s ní dochucovat jídlo. Je to takový "netradiční zážitek" a hned mám pocit, že je z toho jídla nějaká specialita i když je to třeba jen rychlovka. 😅🙏🏻