4,7
112 hodnocení

Do pečení jako dělaný!

Absolutně s ní nedrží lívance celý jsem je musela vzít a vyhodit !👎🏼

Zdravím Marie, kokosová mouka přirozeně neobsahuje lepek, proto má při pečení a vaření jiné vlastnosti, těsto hůře drží. Nejedná se tedy o chybu mouky jako takové. V rámci pestrého jídelníčku ji doporučujeme kombinovat s jinými moukami, které lepek obsahují. V případě bezlepkové diety taktéž vyzkoušet různé kombinace. Hezký den ;-)

Som spoko, jedlu dodá správnu chuť a vôňu.

Opravu kvalitní kokosová mouka, která se cenově vyplatí v porovnání s moukami koupených ve zdravých výživách a jiným obchodech.

Kokosová mouka – Nádherně voní. Používám na mikrovlnkové koláčky.

mouka bez které se doma neobejdu – Bez kokosové mouky doma nepeču, padne skoro do každého koláčku, bábovky, chlebíčku. je skvělá ale i do jogurtu , namočených vloček přes noc nebo do kaše! Proč nejenom, že má skvělou chuť ale její vlastnost je , že dokáže nasát vodu a pokrmy zahustit ! V kuchyni sladké ale i slané třeba na zahuštění omáček obalení masa se vám rozhodně neztratí!

Otázka – Může se tato mouka použít i místo strouhaného kokosu?

Dobrý den Adélo, spíše bychom toto nedoporučili - jedná se o mouku. Kokos můžete zakoupit zde: https://aktin.cz/aktin-strouhany-kokos-bio/400-g-33597

mouka – mouka ke všem příležitostem :)

Skvělá bezlepková mouka – Super do koláčů, většinou jsem jí půlila půl na půl s ovesnou moukou, ale je skvělá i samotná.

Vyhovující – Na kokosovou mouku si musíte zvyknout, ale v dobrém receptu je skvělá. Chutná opravdu, jako strouhaný kokos, ale má o mnoho méně tuku a kcal. :)