Vilgain Kypřící prášek BIO

4,9
98 hodnocení

Velké balení je super!

Svou práci dělá dobře, takže nemám co vytknout.

Již 3x jsem ho při pečení vyzkoušela a vždy výsledek stejná zdrcenina :-(. Naposledy jsem těsto na lívance rozdělila na dvě části, do první dala obyč prdopeč a do druhé tento a jak jsem předpokládala, první krásně vyběhly, druhé ani ťuk.

Dobrý den Nikol, tento kypřící prášek máme na trhu již delší dobu a ještě jsme podobnou zkušenost nezaznamenali. U kypřícího prášku záleží na poměru (každý druh těsta vyžaduje trošičku jiný) a také načasování. Pro co nejlepší výsledek je žádoucí kypřící prášek přidat do sypké části ingrediencí a co nejblíže konci postupu. Pro více informací včetně čísla šarže jsem Vás kontaktovala do e-mailu a prosím o reakci. Hezký den.

Oceňuji velké balení.

V pořádku.

Naprosto skvělý produkt se snad nejstylovějším balením, které KP může mít :D. Používám ho skoro každý den, třeba do pečené kaše nebo samozřejmě při pečení.

Nutnost mého oblíbeného pečení. A ano i kypřící prášek existuje ve zdravější variantě.

Jistě to znáte, v receptu stojí "jedna lžička kypřicího prášku". A tak rozbalíte balíček, dáte do těsta jednu lžičku a zbyde vám jakési množství prášku v pytlíčku, které pak skladujete do dalšího pečení. Tohle velké balení je prostě skvělé. Jednoduše nabíráte množství, jaké potřebujete. A nekupujete tak často tolik balíčků ;-)

Je super mať po ruke veľké balenie lebo u mňa sa míňa rýchlo. A najviac má prekvapilo aký je krásne biely a koláč s ním pekne narastie

Konečně někoho napadlo delat veliký baleni! DĚ KU JU