4,7
273 hodnocení

MŇAM! To složení?! To je prostě báječné. Jsem nadšená a i chuť je fantastická! Rozhodně to není jako klasická tortilla.No ona ani není! Těsto je silnější přesto měkčí a slanější. Což mě teda rozhodně vyhovuje a naprosto jsem si to zamilovala.

12

Kvalitní jídlo je pro mě sice prioritou, ale holt jsou někdy dny, kdy nestíhám a to poslední, na co mám čas, je zdlouhavé vaření. V takových případech mě teď ale vždycky zachrání Vilgain minutové wrapy, které jen stačí ohřát na pánvi, přidat pár ingrediencí a výživné & chutné jídlo je na světě. Samotné wrapy totiž rozhodně nechutnají jako jen tak ledajaká tortilla - jsou silnější, a zároveň měkčí, netrhají se a dají se připravit naslano i nasladko. Navíc ve složení nenajdete žádné konzervanty, barviva, dochucovadla nebo jiné zbytečnosti, ale jen pšeničnou mouku, vodu, extra panenský olivový olej, sůl a pivovarské kvasnice.

3

Zklamání. Wrap není nějak chutově výrazný, trhá se a v porovnání s kukuřičnými wrapy a dalšími podobnými produkty, je kalorickou bombou. Škoda.

1

Chuť je skvělá, ale bohužel se mi wrap pokaždé roztrhnul, což mě velice zklamalo. Při tepelné úpravě je krásně křupavý a chutný.

1

Ďalší fantastický produkt z dielne Aktin/Vilgain. Jednu jedinú vec, ktorú by som vytkla, je kalorická denzita. 300kcal na 1 kus wrapu je celkom dosť. Ešte by mohol byť kúsok tenší, je to dosť hutná placka. Určite odporúčam!

1

Wow! Tohle je opravdu neskutečně povedlo, nic jiného k tomu ani dodat nejde. Musí to zkusit každý! Mňam!

1

MŇAM!?! Wrap si mě získal, aj muže dost ! Oproti základu na pizzu, který nás nějak nenadchl tohle je nadýchané chutné nebe ! Jako se aktin=vilgain povedl tousťák tak stejně i toto! . Jsem nadšená a i chuť je fantastická! Rozhodně to nechutná jako klasická tortila! Těsto je silnější přesto měkčí, příjemné slané což mě teda rozhodně vyhovuje ! Netrhá se když jsem ho lehce opekla na pávičce hezky se wrapna fukoval! Zatím na slano ale už se těším až si ho užiju na sladko! Baru a božský doporučují 100/100

1

PERFEKTNÍ ! Jak složením tak i chutí. Krásně měkká, výborná a netrhá se. Naprostý #musthave! 😍

1

Výborný wrap, pevný, dobře ochucený.

Strašně jsem se těšila na tento produkt. Ale je to naprosto otřesné. Wrapy se drolí, jsou přilepené na sobě. Chuť o ničem. Velká škoda, že jsem si koupila dvě balení. Radši zůstanu u jiných značek, které jsou výrazně chutnější.