4,6
482 hodnocení

MŇAM! To složení?! To je prostě báječné. Jsem nadšená a i chuť je fantastická! Rozhodně to není jako klasická tortilla.No ona ani není! Těsto je silnější přesto měkčí a slanější. Což mě teda rozhodně vyhovuje a naprosto jsem si to zamilovala.

12

Chuť je dobrá, ale nelíbí se mi, jak se wrap rozpadá, když ho plním a překládám.

1
Ahoj, děkujeme za recenzi. Wrap doporučujeme před tím, než ho začneš zamotávat, zahřát na pánvi nebo v kontaktním grilu. Stačí na pár sekund a hned se bude krásně motat či překládat ;-)

Skvělý rychlý základ pro oběd či večeři.

Má větší tloušťku, než klasické wrapy, ale na zapékání v kontaktním grilu i tak fajn. Chuťově dobrý, hezky zasytí.

Wrap sám o sobě je chuťově skvělý, praktické balení po 3. Vše by bylo super, pokud by mi při každé objednávce nepřišly wrapy s max 2 týdenní trvanlivostí. Pokud si jich objednáte 5+, není úplně snadné je takhle rychle zkonzumovat. (Žiji v zahraničí a nakupuji si vždy zásoby dopředu.) K tomu bohužel nedošlo, protože většina byla plesnivá a velmi zapáchala. Je to super produkt, ale, pravděpodobně kvůli špatným skladovacím podmínkám, už ho kupovat nebudu.

Ahoj Anno, děkujeme za feedback. Wrap i pizza base prodáváme s min. 2 měsíční lhůtou pro konzumaci, pokud tě tedy již před objednáním neupozorníme na sníženou expiraci (ale tato informace je vždy vidět přímo u produktu). Pokud se stane chyba ohledně data exp. nebo produkt ti domů již přijde plesnivý, určitě se nám prosím vždy ozvi na podpora@aktin.cz - můžeme tak prověřit a zajistit, aby se situace neopakovala. Díky!

Veelmi chutny wrap! Naprosto mnam! Vyborne slozeni, nesmrdi a nema pachute jak ty, co kupis v supermarkete.. Skvely na rychly, ale plnohodnotny obed/veceru!

Tenhle je wrap je skvělý na rychlo obědy.

Chutovo ok ale nope balit sa do toho nic neda desne sa rozpadava, trha droli.

Hodně se lámou při balení. Ale jinak jsou dobré.

Mírně se drolí, ale po první placce si člověk zvykne. Jinak můžu jenom chválit.