Vilgain Oat Bar BIO - recenze

Napsat recenzi
4,7
327 hodnocení

Výborná tyčinka

skvělá tyčinka, hezky vláčná, chuťově fakt super

Jahoda a kokos - není vůbec cítit kokos, zbytečně moc mastná Mandle a čokoláda - výborná

něco mi tam malinko vadilo v chuti. Ale to až když jsem snědl třetí :D

Měkoučká sladká dobrá tyčinka

👍 velmi dobré!!

Chutná tyčinka, která zasytí.

Překvapivě velmi dobrá tyčinka s dobroou konzistencí a skvělou chutí.

Tak toto je nebe v hubě :-) chutná mi to moc. Toto se opravdu povedlo.

Měkkoučké, sladké, doopravdy tam jsou kousky čokolády :)

Zobrazit všech 61 recenzí