Napsat recenzi
4,8
794 hodnocení

Lahodné, celé rybičky, pevné, lesklé, jedí je i děti a velmi jim chutnají.

Máme radši sardinky v oleji, takže tyto jsou výborné. Krabička je úplně plná rybiček.

Vynikající a cenově dostupné sardinky ve srovnání s ostatními. Varianty v olivovém oleji obvykle jím na dvakrát, ve vlastní šťávě na jednou. Miluji je!

Vzala jsem je pro mazlíčky, ale nakonec jsme se do nich pustili i my dvounožci :)) Jsou opravdu výborné!

super koupím znova, škoda že se neprodavájí po více kusech v balení

Velmi chutné. Cena je skvělá.

Jsou moc dobrý chuťově úplně vynikající jsem spokojená příště zase nakoupím

Vzhledem k zdravotním benefitům díky kterým je přes něco než 80% menší šance na cukrovku s konzumací 3 balení sardinek na týden jsem zkoušel hodně brandů, sardinky od vilgainu jsou ale za mě ty nejlepší extra panenský olivový olej jde poznat na chuti takže jsou hořčí než běžné sardinky z obchodu ale s pravým oliváčem je to správný náznak kvality, s máslem a kváskovým nebo toustovým chlebem je to výborná svačina nebo snídaně.

Velmi v pořádku...

Skvělá hodnota.

Zobrazit všech 129 recenzí