Provoz v Aktinu v období COVID-19 pandemie

Všichni jsme teď spolu v nelehké situaci. Dali jsme si za cíl ti pomoci vše přečkat ve zdraví i ve formě. V Aktinu jsme implementovali několik hygienických opatření, abychom mohli vaše objednávky doručovat rychle a bezpečně.

Aplikujeme přísná hygienická opatření

Náš sklad i prodejny jsou plné skvělých lidí, kteří i nyní pracují v maximálním nasazení a zpřísněných hygienických podmínkách. Pravidelně před směnou i po ní skladníkům měříme bezdotykově teplotu a dbáme na to, aby byly vždy zachovány aktuálně rozeznávané účinné postupy dle relevantních informačních zdrojů.

Dbáme na pravidelné a důkladné umývání rukou, dezinfekci všech frekventovaných dotykových ploch a čisté roušky či respirátory s precizní manipulací, abychom minimalizovali pravděpodobnost virového šíření.

Respirátory FFP2 jsme vybaveni na příjmech a při výdeji
Na prodejnách prosíme o platbu bezkontaktně

Expedujeme

Geis, jako jediný z našich dopravců, dopravuje zásilky až k vašim dveřím. Doporučujeme platit kartou předem a maximálně tím omezit možnost kontaktu.

Česká pošta nyní většinou nedoručuje až do domu. Namísto toho obdržíš žádost o vyzvednutí na nejbližší poště. Proto doporučujeme využít rovnou služby jejich Balíkovny.

Zásilkovna aktuálně funguje v omezené míře na cca 900 odběrných místech po celém Česku a Slovensku. Informace o odběrných místech jsou konstantně aktualizované a jejich současný stav vidíš vždy v nákupním procesu dle momentální situace.

Práce v čistých rouškách je podmínkou vstupu do skladových prostor, stejně jako důkladné umytí rukou

Prodejny

Všechny prodejny jsou zpět v plném provozu. Nadále však preferujeme platby kartou.

Prodejna na Tkalcovské je otevřená od 11:00 do 17:00 každý všední den s možností parkování zdarma. Prodejna v OC Letmo bude mít dočasně otevřeno pouze od pondělí do pátku v čase 9:00 - 18:00. V prodejně umístěné v NC Královo Pole nás najdete celý týden od 10:00 do 18:00.
Zboží pravidelně doplňujeme dle prodejů. Prosíme, abyste i vy za námi chodili v ochranných rouškách.