– 100% z jemně vzduchem pražených arašídů a soli
Jemné arašídy 350 g
2380
Hodnocení 4.8/5, 2380 recenzí
109 Kč
(31,14 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Iced Coffee
– osvěžující nápoj s 33g mléčných bílkovin, káva Robusta s oříškovým profilem, bez laktózy a konzervantů
Karamelové latté 330 ml
931
Hodnocení 4.8/5, 931 recenzí
65 Kč
(19,70 Kč / 100 ml)
Vilgain Protein Iced Coffee
– osvěžující nápoj s 33g mléčných bílkovin, káva Robusta s oříškovým profilem, bez laktózy a konzervantů
Kakao 330 ml
236
Hodnocení 4.8/5, 236 recenzí
65 Kč
(19,70 Kč / 100 ml)
Vilgain Protein Granola
– vločky a ořechy zapečené do velkých křupavých clusterů, obohacené o mléčné proteinové křupinky, jednoduchá svačinka i základ pro výživnou snídani
Křupavá skořice 350 g
871
Hodnocení 4.7/5, 871 recenzí
239 Kč
(68,29 Kč / 100 g)
Vilgain Granola
– pečené vločky a ořechy ve velkých křupavých clusterech, ruční zpracování v malých šaržích pro maximální čerstvost
Ultimátní čokoláda 400 g
933
Hodnocení 4.8/5, 933 recenzí
249 Kč
(62,25 Kč / 100 g)
Vilgain Arašídové máslo BIO
– 100% z jemně vzduchem pražených arašídů a soli
Jemné arašídy 1 000 g
2380
Hodnocení 4.8/5, 2380 recenzí
249 Kč
(24,90 Kč / 100 g)
-30 %
Akce týdne
Vilgain Arašídové máslo BIO
– 100% z jemně vzduchem pražených arašídů a soli
Křupavé arašídy 1 000 g
736
Hodnocení 4.8/5, 736 recenzí
174 Kč
Původní cena: 249 Kč
(17,40 Kč / 100 g)
Vilgain Arašídové máslo BIO
– 100% z jemně vzduchem pražených arašídů a soli
3× křupavé arašídy 1 000 g
736
Hodnocení 4.8/5, 736 recenzí
522 Kč
(17,40 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Mug Cake Mix
– nadýchaná a vláčná struktura, 20 g bílkovin na porci, kvalitní bílkoviny s postupným uvolňováním
Čokoládové brownie 420 g
443
Hodnocení 4.8/5, 443 recenzí
299 Kč
(71,19 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Nut Spread
– 100% přírodní ořechové máslo s grass-fed proteinem
Lískooříškový krém s čokoládou 350 g
2421
Hodnocení 4.8/5, 2421 recenzí
299 Kč
(85,43 Kč / 100 g)
Vilgain Sýrové křupky
– křupavý snack ze zralého lotyšského sýru, 50% obsah bílkovin, bez laktózy
Bez příchutě 50 g
441
Hodnocení 4.7/5, 441 recenzí
65 Kč
(130 Kč / 100 g)
Vilgain Japonská matcha BIO
– tradiční jemně mletý zelený čaj z mladých lístků ze svahů japonské Shizuoky
50 g
480
Hodnocení 4.7/5, 480 recenzí
219 Kč
(438 Kč / 100 g)
Vilgain Granola
– pečené vločky a ořechy ve velkých křupavých clusterech, ruční zpracování v malých šaržích pro maximální čerstvost
Kokos s čokoládou 400 g
373
Hodnocení 4.8/5, 373 recenzí
219 Kč
(54,75 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Granola
– vločky a ořechy zapečené do velkých křupavých clusterů, obohacené o mléčné proteinové křupinky, jednoduchá svačinka i základ pro výživnou snídani
Slaný karamel s bílou čokoládou 350 g
554
Hodnocení 4.7/5, 554 recenzí
239 Kč
(68,29 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Granola
– vločky a ořechy zapečené do velkých křupavých clusterů, obohacené o mléčné proteinové křupinky, jednoduchá svačinka i základ pro výživnou snídani
Pistácie, bílá čokoláda a brusinky 350 g
318
Hodnocení 4.9/5, 318 recenzí
239 Kč
(68,29 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Pancake & Waffle Mix
– připrav si vlastní proteinové vafle nebo lívance za méně než 10 minut, s vysokým obsahem mléčných bílkovin
Natural 700 g
261
Hodnocení 4.5/5, 261 recenzí
399 Kč
(57 Kč / 100 g)
Vilgain Prebiotic Topping
– hustý přírodní topping, s vysokým obsahem vlákniny, bez barviv a umělých sladidel
Jahoda 320 g
725
Hodnocení 4.8/5, 725 recenzí
179 Kč
(55,94 Kč / 100 g)
Vilgain Kachní paštika
– vysoký obsah masa, bez dusitanů, bez stabilizátorů, bez umělých konzervantů
100 g
189
Hodnocení 4.8/5, 189 recenzí
69 Kč
(69 Kč / 100 g)
Vilgain Prebiotic Topping
– hustý přírodní topping, s vysokým obsahem vlákniny, bez barviv a umělých sladidel
Malina 320 g
646
Hodnocení 4.8/5, 646 recenzí
179 Kč
(55,94 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Nut Spread
– 100% přírodní ořechové máslo s grass-fed proteinem
Mandle s bílou čokoládou a kokosem 350 g
1117
Hodnocení 4.8/5, 1117 recenzí
299 Kč
(85,43 Kč / 100 g)
Vilgain Prebiotic Topping
– hustý přírodní topping, s vysokým obsahem vlákniny, bez barviv a umělých sladidel
Lesní ovoce 320 g
231
Hodnocení 4.8/5, 231 recenzí
179 Kč
(55,94 Kč / 100 g)
Vilgain Jablečné chipsy
– sušené ultra křupavé plátky, z prémiových jablek, bez smažení, bez siřičitanů
Skořice 30 g
191
Hodnocení 4.8/5, 191 recenzí
35 Kč
(116,67 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Čokoláda 1 000 g
2013
Hodnocení 4.4/5, 2013 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Arašídové máslo BIO
– 100% z jemně vzduchem pražených arašídů a soli
Křupavé arašídy 350 g
736
Hodnocení 4.8/5, 736 recenzí
109 Kč
(31,14 Kč / 100 g)
Vilgain Granola
– pečené vločky a ořechy ve velkých křupavých clusterech, ruční zpracování v malých šaržích pro maximální čerstvost
Kokos, mandle a kešu 400 g
329
Hodnocení 4.7/5, 329 recenzí
219 Kč
(54,75 Kč / 100 g)
Vilgain Granola
– pečené vločky a ořechy ve velkých křupavých clusterech, ruční zpracování v malých šaržích pro maximální čerstvost
Slaný karamel 400 g
670
Hodnocení 4.7/5, 670 recenzí
219 Kč
(54,75 Kč / 100 g)
Vilgain Edible Cookie Dough
– lahodné sušenkové těsto plné namletých arašídů a finských vloček, které můžeš jíst rovnou ze skleničky
Arašídové máslo a čokopecičky 350 g
463
Hodnocení 4.5/5, 463 recenzí
269 Kč
(76,86 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizované jahody
– 100 % šetrně sušeného ovoce, které božsky křupe a chutná jako čerstvé
100 g
883
Hodnocení 4.9/5, 883 recenzí
199 Kč
(199 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Granola
– vločky a ořechy zapečené do velkých křupavých clusterů, obohacené o mléčné proteinové křupinky, jednoduchá svačinka i základ pro výživnou snídani
Kakao a mléčná čokoláda 350 g
215
Hodnocení 4.8/5, 215 recenzí
239 Kč
(68,29 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Pancake & Waffle Mix
– připrav si vlastní proteinové vafle nebo lívance za méně než 10 minut, s vysokým obsahem mléčných bílkovin
Pekanový oříšek se skořicí 420 g
161
Hodnocení 4.5/5, 161 recenzí
249 Kč
(59,29 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Pancake & Waffle Mix
– připrav si vlastní proteinové vafle nebo lívance za méně než 10 minut, s vysokým obsahem mléčných bílkovin
Kakao s kousky čokolády 420 g
106
Hodnocení 4.3/5, 106 recenzí
249 Kč
(59,29 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Mug Cake Mix
– nadýchaná a vláčná struktura, 20 g bílkovin na porci, kvalitní bílkoviny s postupným uvolňováním
Čokoláda a lískový oříšek 420 g
282
Hodnocení 4.7/5, 282 recenzí
299 Kč
(71,19 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizované jahody v čokoládě
– křupavé jahody sušené mrazem, zalité čokoládou s vysokým obsahem kakaa, bez lecitinů a leštících látek
Hořká čokoláda 120 g
112
Hodnocení 4.7/5, 112 recenzí
149 Kč
(124,17 Kč / 100 g)
Vilgain Celozrnné krekry BIO
– jednoduché přírodní složení, křupavá struktura, bez rafinovaných olejů
Bylinky 150 g
262
Hodnocení 4.5/5, 262 recenzí
39 Kč
(26 Kč / 100 g)
Vilgain Mix lyofilizovaného exotického ovoce
– mrazem sušená křupavá směs ovoce, se 100% přírodním složením a dokonalou chutí
45 g
106
Hodnocení 4.4/5, 106 recenzí
89 Kč
(197,78 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizované jahody v čokoládě
– křupavé jahody sušené mrazem, zalité čokoládou s vysokým obsahem kakaa, bez lecitinů a leštících látek
Bílá čokoláda 120 g
91
Hodnocení 4.8/5, 91 recenzí
149 Kč
(124,17 Kč / 100 g)
Vilgain Hummus
– cizrnová pomazánka s olivovým olejem a tahini, 100% přírodní složení bez umělých aditiv, krémová textura a jemná chuť
Natural 140 g
284
Hodnocení 4.6/5, 284 recenzí
55 Kč
(39,29 Kč / 100 g)
Vilgain Hummus
– cizrnová pomazánka s olivovým olejem a tahini, 100% přírodní složení bez umělých aditiv, krémová textura a jemná chuť
Uzená paprika 140 g
215
Hodnocení 4.5/5, 215 recenzí
55 Kč
(39,29 Kč / 100 g)
Vilgain Cibulové chutney
– prémiové chutney z červené cibule a extra panenského olivového oleje, doplněné o balsamikový ocet a portské víno pro maximální chuť, bez konzervantů
170 g
166
Hodnocení 4.7/5, 166 recenzí
149 Kč
(87,65 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Spread
– gurmánská másla ochucená přírodně bez umělých sladidel
Kešu a kokos s vanilkou 350 g
331
Hodnocení 4.8/5, 331 recenzí
289 Kč
(82,57 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Spread
– gurmánská másla ochucená přírodně bez umělých sladidel
Lískové ořechy s čokoládou 350 g
402
Hodnocení 4.8/5, 402 recenzí
289 Kč
(82,57 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Spread
– gurmánská másla ochucená přírodně bez umělých sladidel
Skořicovo-máslová sušenka 350 g
537
Hodnocení 4.7/5, 537 recenzí
289 Kč
(82,57 Kč / 100 g)
Vilgain Lyofilizované mango
– 100 % šetrně sušené křupavé ovoce bez přidaného cukru
183
Hodnocení 4.8/5, 183 recenzí
od 99 Kč
(od 169 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Nut Spread
– 100% přírodní ořechové máslo s grass-fed proteinem
Slaný karamel 350 g
740
Hodnocení 4.7/5, 740 recenzí
299 Kč
(85,43 Kč / 100 g)
Vilgain Hummus
– cizrnová pomazánka s olivovým olejem a tahini, 100% přírodní složení bez umělých aditiv, krémová textura a jemná chuť
Kari 140 g
76
Hodnocení 4.6/5, 76 recenzí
55 Kč
(39,29 Kč / 100 g)
Vilgain Hummus
– cizrnová pomazánka s olivovým olejem a tahini, 100% přírodní složení bez umělých aditiv, krémová textura a jemná chuť
Pečená cibulka 140 g
163
Hodnocení 4.5/5, 163 recenzí
55 Kč
(39,29 Kč / 100 g)
Vilgain Jablečné chipsy
– sušené ultra křupavé plátky, z prémiových jablek, bez smažení, bez siřičitanů
Natural 30 g
70
Hodnocení 5.0/5, 70 recenzí
35 Kč
(116,67 Kč / 100 g)
Vilgain 100% Kešu máslo
– krémové ořechové máslo, sladká máslová chuť s nádechem karamelu, zdroj nenasycených tuků a rostlinných bílkovin
Jemné kešu oříšky 1 000 g
354
Hodnocení 4.9/5, 354 recenzí
389 Kč
(38,90 Kč / 100 g)
Vilgain 100% Kešu máslo
– krémové ořechové máslo, sladká máslová chuť s nádechem karamelu, zdroj nenasycených tuků a rostlinných bílkovin
Jemné kešu oříšky 500 g
354
Hodnocení 4.9/5, 354 recenzí
239 Kč
(47,80 Kč / 100 g)
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Vanilka 2 000 g
3178
Hodnocení 4.6/5, 3178 recenzí
1 849 Kč
(92,45 Kč / 100 g)
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Čokoláda 2 000 g
2013
Hodnocení 4.4/5, 2013 recenzí
1 849 Kč
(92,45 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Bez příchutě 1 000 g
7094
Hodnocení 4.6/5, 7094 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Jahodový milkshake 1 000 g
1210
Hodnocení 4.4/5, 1210 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Skořicová rolka 1 000 g
2322
Hodnocení 4.3/5, 2322 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Pistácie 1 000 g
498
Hodnocení 4.3/5, 498 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Bílá čokoláda a kokos 1 000 g
219
Hodnocení 4.4/5, 219 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Adaptogenní káva BIO
– směs 100% arabiky s houbami a ashwagandou, vysoce koncentrované BIO extrakty, MCT prášek jako zdroj energie, doplněk stravy
180 g
43
Hodnocení 3.8/5, 43 recenzí
499 Kč
(277,22 Kč / 100 g)
Vilgain 100% Pistáciové máslo
– přirozená textura single origin pistácií z USA, bez cukru a jiných aditiv, bohatý zdroj zdraví prospěšných tuků a vlákniny
Jemné 500 g
169
Hodnocení 4.5/5, 169 recenzí
549 Kč
(109,80 Kč / 100 g)
Vilgain Mandlové máslo
– 100% krém z mandlí nezbavených slupky, bez sladidel či aromat, bohaté na nenasycené tuky a bílkoviny
Křupavé mandle 500 g
322
Hodnocení 4.7/5, 322 recenzí
219 Kč
(43,80 Kč / 100 g)
Vilgain Prebiotic Topping
– hustý přírodní topping, s vysokým obsahem vlákniny, bez barviv a umělých sladidel
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.