Vilgain Celozrnné krekry BIO - recenze

Napsat recenzi
4,5
419 hodnocení

příliš mi nechutnají

Tvrdé a bez chuti. Velmi zklamání. Je tak těžké najít krekry s dobrým složením, ale tyto jsou příliš tvrdé, silné a postrádají chuť.

Výborné jsou 🙂

Skvělá zdravější alternativa pečiva na cestách nebo v obložených mísách večer atd...

Moc dobré 🤩

Složení mi opravdu vyhovuje, ale chuťově mě produkt bohužel nepřesvědčil. Samotný mi vůbec nechutná a také konzistence při žvýkání je nepříjemná, protože v ústech stále narůstá. S bylinkovým tvarohem nebo jiným dipem je to ale výrazně lepší a pak je to jako snack chutné. Ale samotné bohužel ne.

Chutné. Super na výlety jako snack na zahnání hladu 😊

Výborné k tvarohovým dipům i jen tak.

Sami o sobě rozhodně nejsou chutné. Jsou velmi suché. Ale s hummusem apod. jsou velmi dobré a jako každé jiné krekry. Také dobrá porce za tu cenu.

Slané nejlepší😻, kupuji znovu, bylinky mají trochu zvláštní chuť, ale jde si na to zvyknout:)

Zobrazit všech 79 recenzí