4,8
20 hodnocení

Myšlenka a kvalita zpracování je asi cajk. Budu asi srovnávat hlavně s manou kterou jsem nějakou dobu pil taky. Konzistence a rozmíchání v shakeru mi přijde lepší, není to mastné jako mana, po rozmíchání je i víc řídký a doky tomu se líp pije. Co mi úplně nesedlo, je příchuť varianty natural. Ale zase přítelkyně je z ní naprosto nadšená a chutná jí víc, než origin od many... Tady u Meal shake mi zase víc sedí složení. Mám mnohem radši protein ze syrovátky, než ze sóji. (Mana dobře chutná, ale zase mi nesedí jejich veganské provedení) tenhle Meal shake mi sice o něco hůř chutná, ale rozhodně mě mnohem líp zasytí. Makám jako řidič, a občas prostě nevyjde čas během směny se v klidu pořádně najíst, takže si místo bagety z benzínky radši dávám tohle (dřív právě mana) a pořádný jídlo pak v klidu doma po práci. Takže resumé: produkt jako takový super, jen budu muset vyzkoušet jiný příchutě, natural sice vypiju, ale úplně mě nenadchl a dochucení (třeba kakaem s troškou medu, nebo jen med a skořice, což fakt výborně chutnalo u many origin), tady úplně nefunguje. Ale složení je evidentně lepší už jen kvůli tomu, že je fakt mnohem sytější než právě zmíněná mana. Po ní jsem měl poměrně brzo znovu hlad, tady ne.

Zloženie mi vyhovuje, rozpustnosť je dobrá, ľahko a rýchlo sa mieša, nerobí hrudky ale chuťovo je to také nijaké, ako sa hovorí - neurazí ale ani nepoteší. Na cestách a v práci, kde je k dispzícii len bežný šejk sa to dá prežiť ale doma sa tomu dá pomôcť tak, že to hodíte do mixéra a pridáte napr. mrazené ovocie alebo pár kociek ľadu a espreso atď.

Výborne chutí, krémová konzistencia, spokojnosť 👍👍

Chuť v pohodě, ale čekal jsem ji trošku lepší, ale jinak účel splní, když nestíháte jste v práci, ve škole ideální, tak zasytí.

Veľmi chutné, výborná konzistencia, nemám čo vytknúť (jedine čo tak v balení natural chýba odmerka, ale to nie je až taký problém)

Ahoj Viktórie, děkujeme za tvou recenzi. Nově jsme začali přidávat odměrky už přímo do balení. Může se také stát, že vlivem přepravy se odměrka přesunula až na spod. Poprosíme tě tedy o zkontrolování, zda nedošlo k jejímu přehlédnutí. V případě, že by tomu tak nebylo, neváhej nás kontaktovat a my s tebou tvou situaci dořešíme. Hezký den,

Vynikající

Vanilka má mrtě vanilky a chutná jak poctivá vanilková zmrzlina. Čoko taky dobrá, ale nenadchne. Zasytí na dlouhou dobu(u mě tak 3-4 hoďky). Vcelku slušně se rozmíchává, dávám ale víc vody