4,8
121 hodnocení

Pomoc k trávení a pročištění střev – Probiotika objednávám už poměrně delší dobu, ale neužívám je úplně pravidelně. Když mám pocit plnosti a nafouknutí, tak sáhnu právě po tomto doplňku! Pomůže mi krásně pročistit střeva a zlepšit trávení.

4

Nejlepší!!! 🥰 – Za mě nejlepší probiotika. Zkoušela jsem snad vše (Viridian, Symprove, Body Biotic,...) a u těhle konečně vidím nějaký účinek. Aktin týme, JSTE ÚŽASNÍ ❤️

3

Zdravá střeva – Probiotika beru pravidelně již půl roku, pomohla mi na střevní obtíže již po týdnu užívání. Jsem naprosto spokojená :) Doporučuji každému, i bez střevních potíží.

2

Bezvadný doplňek! ❤ – Beru je už skoro 1 měsíc a musím říct, že změny pociťuji! Zlepšilo se mi trávení, nejsem tak často nafouklá (což byl můj zásadní problém) a cítím se lépe :). Můžu jen doporučit! 🙏

1
Dobrý den, jestli se mohu zeptat... upravovala jste u braní probiotik ještě stravu 🤔. Kdyžtak předem díky za odpověď 🤗.

Záchrana mého dříve neustále nafouklého břicha, doporučuji

Jsem naprosto spokojená, už po pár dnech užívání cítím rozdíl. Nejsem tak často nafouklá, doporučuji všema deseti!

Funguje to a pomáhá

Tyto probiotika jsem zakoupila hlavně na základě dobrých recenzí ovšem teda absolutně nevyhovují. Předtím jsem používala probiotika od Viridian, ale kvůli jejich ceně jsem chtěla zkusit něco levnějšího, tak proto jsem zakoupila tyto. Trpím intolerancí na laktózu. Bohužel tyhle probiotika my způsobovaly bolesti v břiše a nepříjemné trávicí problémy. Takže za mě vyhozených 400 korun a probiotika teďka leží ve skříni.

Ahoj :-) Trávicí potíže se poměrně často udávají u užívání probiotik, ve většině případů je to ovšem jen dočasné. Doporučuje se snížit dávku a postupně navyšovat. Důvody, proč probiotika od Viridianu fungují a od Vilgainu ne, vidím dva: (i) v našem produktu je asi 10 miliard CFU na kapsli, v jejich jen asi 1.5 miliardy CFU a (ii) používáme některé kmeny, které oni nepoužívají.

Jedny z mála která opravdu fungují 👍

Díky probiotikům mě rozhodně méně trápí střeva a hlavně s mou intolerancí na laktózu mi občas dělal problém protein, ale probiotika mi v tom moc pomáhají. Skvělá věc.