Vilgain Protein Granola - recenze

Napsat recenzi
4,8
1635 hodnocení

V kombinaci s bílým jogurtem a topingem, nejlepší svačina či snídaně.

Vilgain zase nezklamal

Tak chutné a křupavé!!! Při mé první objednávce bohužel nebyly obsaženy velké kousky, jak bylo vyobrazeno a slíbeno, ale všechno bylo jako „normální“ müsli (=žádné kousky :/)

Křupavá skořice je vynikající! Slaný karamel mi přišel trochu chemický v chuti. Škoda, že neexistuje veganská verze skořice.

skorice je za me nejlepsi, pistacie taky moc dobry, slany karamel nejslabsi… celkove tyto granoly miluju, slozeni naprosto top

Sice trošku dražší, ale je dobrá :)

Vynikající, snídám každé ráno

Tato granola nejenže skvěle chutná, ale také obsahuje pouze 7 surovin, což je u dnešních granol vzácné. Chuť je vynikající a kousky jsou opravdu velké! Objednávám si ji každý měsíc – je to stálice v mé spíži.

Tak lahodné! Křupavá skořice je můj favorit a je také krásně křupavá!

Vynikající

Zobrazit všech 351 recenzí