4,1
307 hodnocení

Nový favorit mezi light omáčkami – Zatím jsem zkusila dvě. BBQ je fajn - přesně taková, jaká má BBQ být. Hustá, nakouřená, mňam. Ale ta teriyaki? Bože! Už mám jednu doma, jednu v práci a zdržovat se taky ještě někde jinde, koupím si ji i tam. Cpu ji kam se dá (i nedá), naprosto mě uchvátila a lepší nízkokalorickou omáčku jsem nikdy nejedla. Už se těším, až zkusím nějaké další :)

5
Smím se zeptat, do jakého jídla se to "nedá" přidat? Ať získám podněty, jak využití rozšířit! Děkuji Vám za přiblížení povahy obou omáček!

Znovu spíš ne – Teriyaki má takový zvláštní ocásek a maso po něm chutná dost sladce, což pak nejde už ničím přebít. Pro lidi, kterým to nevadí, tak parádní ochucení s minimem kcal. Za mě už ne-e.

3
Naprosto souhlasím, jsem z toho docela zklamaná a znovu už bych nekoupila.
1

Na čínu – Odteď v lednici napořád! Skvělá omáčka do číny, s kešu ořechy, zoodles a kuřecím masem bych se utloukla.

2

Překvapení! – Chutná skvěle! jen mi chybí trošku chuť uzeného kouře, ale to je detail. Americké hranolky z toho jsem trochu v rozpacích nevím jestli mi chutná, vadí mi ten sladký ocásek na konci.

2

Boží! – Cpala bych to všude:D A i bych to udělala, kdyby to složení bylo o něco lepší.:/

1

Doporučuji – Nečekala jsem žádný velký zázrak, ale byla jsem mile překvapena - na salát ideální :)

1

Caesar – Caesar - lehká, svěží chuť 👍🏻😊

1

Super – Baví mě :) k masu a dokonce i k vegetariánským jídlům, musím do ní ještě zkusit na par hodin naložit kuře :)

1

Perfektní chuť

1

Doporučuji – Teriyaki omáčka mi sama o sobě nechutná a byla jsem trochu zklamaná, když jsem jí ochutnala. Ale když jsem v tom naložila maso, nebo ji dala do pečené zeleniny, tak jsem názor hodně rychle změnila. Je opravdu moc dobrá.

1
Je v té omáčce 1000 ostrovů cítit česnek a cibule. K čemu by se dala přirovnat chut__,?