Anonymní uživatel položil(a) otázku
20. 10. 2025

ID: Qbad463d6daa3f584

Dobrý den, již se mi nasbíralo větší množství vašich odměrek. Odebíráte je zpátky?

Dobrý den, bohužel odměrky zpět neodebíráme. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den!