rosickagabriela položil(a) otázku
14. 03. 2025
ID: Q85222fe357f0f6ec
Dobrý den omlouvám se že otravuji jen bych se chtěla zeptat zda vystavujete vitaminy i na FKSP fakturu se splatností děkuji Rosicka a popřípadě jak to objednat
Jiří
odpověděl
odpověděl
09. 04. 2025
ID: Aba8f33c12fae8b58
Dobrý den, nevystavujeme. Hezký den.