rosickagabriela položil(a) otázku
14. 03. 2025

ID: Q85222fe357f0f6ec

Dobrý den omlouvám se že otravuji jen bych se chtěla zeptat zda vystavujete vitaminy i na FKSP fakturu se splatností děkuji Rosicka a popřípadě jak to objednat

Dobrý den, nevystavujeme. Hezký den.