4,5
24 hodnocení

Chuťově supr! Nenní sladkej, bitter lemon chutná přesně tak, jak by člověk podle názvu čekal :) Má trochu horší rozpustnost, ale to ráda odpustím

Úžasná věc! Skvělá změna oproti klasickým proteinům do mléka, ze kterých vznikne "shake". Příchuť broskvový ledový čaj chutná úplně jako Nestea Peach :-)

Zajímavá letní alternativa ke klasickému proteinu. Měl jsem pouze příchuť broskvový ledový čaj a chuť byla dost umělá s dost nelíbivým ocasem na konci. Příště bych volil určitě jinou příchuť. Ale myšlenka produktu mi přijde velmi zajímavá. Škoda ještě té sukralózy ve složení.

strasne sladky a umely

Za mě úplně nejlepší typ proteinu. Dobře rozpustný ve vodě a chutná úplně přesně jak peach ice tea od liptonu. Zasytí a zároveň i zažene žízeň. Fakt doporučuji Je to první protein který mi chutná s vodou.

Protein se snadno rozpouští, není přeslazený a v létě je to skvělá variace hutných proteinů. Nezanechává po vypití na jazyku povlak a člověk se těší až si ho dá znovu. Doporučuji!!

Normální protein nemuzu, ale toto 🤩 prosim vic

Příchuť bitter lemon je extrémně úmělá. Jinou příchuť jsem bohužel nezkoušela, jinak má protein příjemnou konzistenci, je to jako limča.

Dost dlouho trva, nez vypeni a ztrati se horka chut.. broskev je pak vyborna, sladka, ale u citronu porad prevlada horka chut