4,7
103 hodnocení

Super!

Musli moc nejím, ale zkusila jsem objednat toto, spise ze zvedavosti a musím rict, ze nechapu, jak jsem mohla bez nej zit. Uvítala bych například 2 kg baleni.. tech 400 g hned zmizí.. Uplne boží slozeni a ta chut.. nejradeji jej davam do jogurtu a pridam ovoce a arasidove maslo. Dala bych 1000/10, kdyby to slo.

Přínosná recenze?

Není špatná🤷‍♀️

Této granola se musí nechat dokonale čisté složení. Chuť je spíše nevýrazná, karamel je cítit až úplně na konci. Četla jsem chvály na její křupavost, ale jediné, co tam chroupu jsou kusy oříšků. Možná znovu vyzkouším za nějaký čas🤔

Přínosná recenze?

Dobrá, ne moc křupavá

Chutná dobře, méně sladká, obsahuje hodně oříšků.

Přínosná recenze?

Anoo!!

Nejlepší granola jakou jsem kdy mohla ochutnat❤️❤️

Přínosná recenze?

Spokojenost

Perfektní složení, spousta oříšků a příchuť slaný karamel je úžasná. Tato granola nezklamala její složení patří k těm lepším a jelikož granolu miluji tak jsem za tuhle velice ráda.

Přínosná recenze?

Granola you have to love❤️

Dlouho jsem hledala nějakou granolu, která nebude ani přeslazená a ani úplně bez jakékoli sladké chuti. Tato mňamka je něco mezi, vynikající s jogurtem, tvarohem, na zobání, nebo (jak to mám nejradši) jako posypka na palačinky. Doporučuji!

Přínosná recenze?

Nebe v hubě!

Už jenom ta vůně je boží!

Přínosná recenze?

Mňam

Výborná granola,nepřeslazena

Přínosná recenze?

Výborná granola

Granolove slaný karamel je za mne moc povedené musli, něco mi tam ale schází, možná víc chuť karamelu, ale jinak tomu nemám co vytknout! Příjemně sladké, křupavé a jdou v nich cejtit hodně ty ořechy, což já ráda! Chutí bych to přirovnala ke Corny zelené tyčince, ale méně sladké! Za mne doporučuji a ráda objednám znovu!!

Přínosná recenze?

Nejlepší, granola, kterou jsem kdy měla!

Úžasné složení, chuť ještě lepší a už teď vím, že jsem ji neměla naposledy!

Přínosná recenze?