18
zodpovězených dotazů
Dobrý den. Rád bych se zeptal, jak dlouho je možno tento mulťák dávkovat? Nepřetržitě, nebo je třeba nějaká přestávka? Např. několik měsíců brát a pak několik měsíců pauza. Děkuji za odpověď
Dobrý den, můžu se zeptat proč je tenhle multivitamín nevhodný pro vegetariány?
Dobrý den, budete mít Nexgen opět skladem, nebo ho výrobce přestal vyrábět?
Dobrý den ,chtěla bych se zeptat jaký Multivitamin z vaší nabídky neobsahuje Jod. Lecim se se stitnou zlatou a nesmím Jod. Dekuji moc
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda doporučene dávkování pokryje denní potřebu vitamínu C ? Nebo je potřeba ho brát i zvlášť ? Děkuji za odpověď :)
Dobrý den Chtěl jsem zeptat jak velký je rozdíl mezi tímto multivitamínem a nexgem pro ? Je to markantní rozdíl , stojí za to si připlatit?
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli mi doporučené dávkování pokryje potřebný vápník, hořčík a zinek nebo jestli mám k tomu brát jiné tablety za tímto účelem? Děkuji.
Dobrý den, chci se zeptat když je to 95% extrakt ze zeleného čaje zda ho mohou užívat i lide s nízkým tlakem ?
Dobry den, chci se zeptat zda je mozne kombinovat nexgen i s jinymi vitaminy
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je tento produkt vhodný i pro starší osoby. Mám babičku (87), která nepřijme již tolik vitamínů a minerálů z potravy. Sama jej mimochodem užívám. Zajímá mě právě jeho stravitelnost a vstřebatelnost u starších osob, jestli je to přínosné. Děkuji.