23
zodpovězených dotazů
Dobrý den chtěl bych se zeptat kdy je nejlepší brát tento multivitamin.Po případě můžu brat obě dávky v jeden čas?
Dobrý den, pokud se nepletu, jedná se o platíčka (plast a alobal), jak se takový odpad recykluje? Existuje verze v "tubě"? Děkuji.
Dobrý den, zajímalo by mě, proč je pod cenou produktu napsáno 2+1. Tzn, že za cenu dostanu 3 krabičky? Zdá se mi to nějaké levné. Děkuji :)
Zdravím, jelikož nemám zkušenosti s tímto typem suplementů, musím se zeptat jak tyto kapsle správně brát ? Zapít vodou a polknout, rozkousnout kapsle a vše spolknout nebo jen zkonzumovat samotný obsah kapsle? Ptám se leč budu vypadat za hlupáka, ale kapsle působí jako z plastu tak mě to lehce zmátlo.
Dobrý den, liší se nějak nový Nexgen ve složení, nebo se jen změnil design krabičky?
1
Dobrý den. Rád bych se zeptal, jak dlouho je možno tento mulťák dávkovat? Nepřetržitě, nebo je třeba nějaká přestávka? Např. několik měsíců brát a pak několik měsíců pauza. Děkuji za odpověď
Dobrý den, můžu se zeptat proč je tenhle multivitamín nevhodný pro vegetariány?
Dobrý den, budete mít Nexgen opět skladem, nebo ho výrobce přestal vyrábět?
Dobrý den ,chtěla bych se zeptat jaký Multivitamin z vaší nabídky neobsahuje Jod. Lecim se se stitnou zlatou a nesmím Jod. Dekuji moc
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda doporučene dávkování pokryje denní potřebu vitamínu C ? Nebo je potřeba ho brát i zvlášť ? Děkuji za odpověď :)