SciTec Nutrition 100% Whey Protein Professional

97
zodpovězených dotazů
Dobrý den, kolikrát si mužů koktejl deně dat. Dekuji
Dobrý den, protein SciTec Nutrition 100% Whey Protein Professional můžete dávkovat klidně i vícekrát za den, záleží na Vašem celkovém příjmu bílkovin, který by měl být 1,5 - 2 g /na TH. Nedoporučujeme ale přijímat dlouhodobě více než 50% bílkovin ve stravě prostřednictvím proteinových výrobků, základem Vašeho jídelníčku by měla být kvalitní pestrá pevná strava. Záleží hlavně na tom, jak se stravujete. Pěkný den, Nikola.
Dobrý den, máte uvedeno, že tento výrobek není vhodný pro těhotné ženy. Lékařem mi byl doporučen syrovátkový protein, jako náhrada stravy a doplnění bílkovin. Je mi jasné, že se spousta firem tímto upozorněním chrání spíše ,,pro jistotu’’. I u vás na portále jsem četla, že občasné užívání kvalitních doplňků v těhotenství není na škodu. Nicméně by mě zajímalo, jestli konkrétně tento výrobek neobsahuje nějakou výjimečnou složku, která by v mém případě byla vyloženě nevhodná. Děkuji.
Dobrý den, Báro, děkujeme za Váš dotaz. SciTec Nutrition 100% Whey Protein Professional je vhodný i pro ženy v těhotenství. Jen je potřeba dbát na dávkování a zbytečně ho nepřekračovat. Přejeme pěkný den
Citronový cheesecake a broskev/jogurt - obsahují tyto příchutě laktózu? Děkuji!
Dobrý den, Jakube, ano obě příchuti obsahují laktózu. Přejeme pěkný den
Dobrý den, bude v budoucnu k mání příchuť jablko/karamel? Děkuji
Dobrý den, bohužel Scitec 100% Whey Protein Professional caramel apple je momentálně dlouhodobě nedostupný. Pěkný den :-)
Ahoj/Dobrý den, rád bych se zeptal na poměrové složení koncentrátu x izolátu. Nikde jsem se ho nedočetl, ani v dotazech. Pokud by o tom vypovídalo složení ( kdy se složky řadí podle množství ve výrobku), tak je tam izolátu méně než 10% z celkového množství. Díky mockrát za odpověď.
Dobrý den, Vojtěchu, vše Vám zjistíme u výrobce a budeme Vás kontaktovat. Přejeme pěkný den
Dobrý den, mužů s tím ještě počítat? :)
Dobrý den, ani po měsíci se od výrobce nic nepovedlo zjistit? 🙂
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jakou metodou je tento protein vyráběný. Jestli iontovou výměnou nebo některou z membránových separačních metod. Nikde jsem se tuto informaci nedohledala. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, Hani, SciTec Nutrition 100% Whey Protein Professional je výraběný metodou filtrace. Přejeme pěkný den
Zdravím, budou v bližší době někdy skladem 30g balení? Nějakou dobu jsem tu nebyla a koukám, že zmizeli úplně.
Dobrý den, Luci, bohužel již nebudou. Pouze v mixu příchutí 30 x 30g. Děkujeme za pochopení
Dobrý den, kolik příchutí obsahuje balení 60 x 30g? (Případně jaké konkrétní příchutě?) Děkuji za odpověď
Dobrý den, Lucie, SciTec Nutrition 100% Whey Protein Professional mix 60x30g obsahuje příchutě: banán, čokoláda/kokos,čokoláda/oříšek,bílá čokoláda/jahoda,vanilka/ovocná lesní směs. Přejeme pěkný den
Zdravím, budete doplňovat 30g balení v nejbližší době? Stále u toho bude platit 2+1 akce? Předem moc díky za odpověď
Dobrý dne, Olgo, 30g balení bychom měli naskladnit během tohoto týdne, zda bude akce platit či ne Vám nejsme schopni sdělit. Přejeme pěkný den
Dobrý den. Chtěla bych Vás požádat o radu. Po dlouhé době jsem se vrátila k cvičení a chtěla bych opět zařadit i protein do svého jídelníčku, ale potřebovala bych nějaký, který se skvěle hodí do redukční diety a který jako svačina zasytí. Poradíte mi prosím nějaký? Děkuji moc!!
Dobrý den, Eliško, do diety a jako svačinu bychom Vám spíše doporučili Bodylab Diet Shake https://aktin.cz/bodylab-diet-shake, kterým můžete nahradit 1-2 jídla denně a obsahuje bílkoviny, vitamíny, minerály, tuky, vlákninu a sacharidy s nízkým obsahem cukru. Přejeme pěkný den