SciTec Nutrition 100% Whey Protein Professional

101
zodpovězených dotazů
Dobrý den, v příspěvcích níže jsem se dočetla, že při vhodném dávkování mohou přípravek užívat těhotné ženy...platí to tedy i pro kojící? Děkuji
Dobrý den, kdy budou k dispozici i 500g balení? Děkuji
Je v balení i odměrka?
Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli bude v nejbližší době k dispozici tento protein v příchuti kokosu v 500 g variantě? :) Děkuji.
Dobrý den, kolikrát si mužů koktejl deně dat. Dekuji
Dobrý den, máte uvedeno, že tento výrobek není vhodný pro těhotné ženy. Lékařem mi byl doporučen syrovátkový protein, jako náhrada stravy a doplnění bílkovin. Je mi jasné, že se spousta firem tímto upozorněním chrání spíše ,,pro jistotu’’. I u vás na portále jsem četla, že občasné užívání kvalitních doplňků v těhotenství není na škodu. Nicméně by mě zajímalo, jestli konkrétně tento výrobek neobsahuje nějakou výjimečnou složku, která by v mém případě byla vyloženě nevhodná. Děkuji.
1
Citronový cheesecake a broskev/jogurt - obsahují tyto příchutě laktózu? Děkuji!
Dobrý den, bude v budoucnu k mání příchuť jablko/karamel? Děkuji
Ahoj/Dobrý den, rád bych se zeptal na poměrové složení koncentrátu x izolátu. Nikde jsem se ho nedočetl, ani v dotazech. Pokud by o tom vypovídalo složení ( kdy se složky řadí podle množství ve výrobku), tak je tam izolátu méně než 10% z celkového množství. Díky mockrát za odpověď.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jakou metodou je tento protein vyráběný. Jestli iontovou výměnou nebo některou z membránových separačních metod. Nikde jsem se tuto informaci nedohledala. Děkuji za odpověď.
1