Vilgain Arašídové máslo BIO - recenze

Napsat recenzi
4,8
3219 hodnocení

Dobré do kaše.

Super produkt :)

Dobře se roztírá, složení i cena, jsem spokojena.

Zrovna dnes jsem snídal tuhle dobrotu. Luxusní chuť

Super velké balení. Chuť výborná. :)

Výborné, skvělá chuť 🤤

u ořechových másel je důležitá chuť, složení a především i rozmíchatelnost😄 U tohoto produktu to jde samo! A to jsem vyzkoušela už spoustu značek. Takže od teď věrná jen tady🧡

Nejlepší a skvěle křupavé

Naprosto dokonalý

Lahodné! Velmi krémové

Zobrazit všech 476 recenzí