Vilgain Celozrnný ovesný chléb BIO - recenze

Napsat recenzi
4,6
141 hodnocení

trvanlive pecivo od vilgainu mam velmi rada, vzdy mam doma nejake v zasobe. po otvoreni skladujem v uzatvaratelnom IKEA sacku v chladnicke, a chlieb vydrzi kludne aj 7 dni. chuti dobre aj na slano, aj na sladko

Chuťově je opravdu výborný

Chutný žitný chléb

Vždy si nechávám rezervu v každé kuchyni. Rychlý a zdravý snack, ideální s Cottage Sýrem či kvalitní šunkou. Pozor ale, jakmile ho otevřeš, rychle se kazí díky bio kvalitě. Musíš ho sníst!

Nej chleba

Top výrobek velmi chutný

Mňam chlebík, ani v obchodě takový neseženu.

K snídani doporučuji tento druh pečiva, jsem nasycený, ale zároveň ne těžký. Dobrá volba, hodí se prakticky na všechno.

Mám ráda jak tento ovesný, tak o žitný chlebík od vilgainu. Super zdravé pečivo. :)

Pokud máte rádi tento druh chleba, dostanete mega chleba. Je to vynikající, ale pro mě je to spíše farmářský chléb. Objednal jsem ho pro případ nouze, bohužel opravdu nevydrží tak dlouho jako jiné chleby tohoto druhu

Zobrazit všech 22 recenzí