4,6
42 hodnocení

Hviezdičku dole dávam len kvôli tomu odpornému smradu a hnusnej chuti. Napriek tomu, že som si čítala čo všetko to obsahuje, nečakala som až takýto smrad a chuť. Nejako to snáď dobrať zvládnem a verím že nejaké výsledky uvidím, no momentálne pochybujem o tom, že si výrobok objednám opäť (keďže mám strašne citlivý vracací reflex, ktorý sa mi pri každom požívaní tabletiek silno ozýval 😄) Každopádne ak doba užívania prejde, príspevok upravím o nejaké postrehy či tabletky zafungovali. :)

Strašně to smrdí!

docela jsem se těšila až doplněk stravy začnu používat, když jsem se konečně dostala k otevření krabičky zarazil mě strašnej smrad 😆 nevím úplně co jsem čekala ale nebylo to tohle, takže doufám že když vydržím uvidím výsledky 😄 znovu ale určitě neobjednám

Ahoj Sáro, děkujeme za tvou zpětnou vazbu. Produkt Hair, Nails and Skin obsahuje methionin, cystein a MSM - všechny tyto látky obsahují organicky vázanou síru a z toho důvodu mají charakteristický zápach, který je z kapslí a dózy cítit. Tyto sirné sloučeniny jsou v produktu záměrně a patří mezi klíčové ingredience produktu. Děkujeme za pochopení. Hezký den.
1

smrdí to hrozně, ale jinak v pořádku :)

S produktem jsem moc spokojená a moje poškozené nehty už po 2 měsících byly pevné a dlouhé.:)

Nevidím rozdíl užívání před a po

Doporučuji.