4,8
54 hodnocení

Za mě nejlepší kakao! Používám do dezertů, kaší i jogurtu.

Vysoká kvalita, skvělá chuť! Dávám do pečení, jogurtu, smoothie nebo do kaše. Jiné už nekupuju. :)

Oproti klasickému holandskému kakau, které asi zná každý z dětsví je tohle vážně úplně něco jiného. Nemá sice tak tmavou barvu... ale zato ta chuť je opravdu poctivá. A moc se mi líbí i praktické uzavíratelné balení. :)

Výborná chuť. Nejraději ho používám do různých ovesných kaší, mugcaků - není vůbec hořké.

Nejlepší kakao pod sluncem! ❤🙏 Krásně voní, skvěle chutná a na kaši je pro mě ideál! ✅ Bezvadný je i ten obal, který se dá uzavřít a kakao se pak sype peckově! ❤

Kakao – Nepražené, voňavé, prostě kakao.

Kakao – Aktin uvádí na jejich e-shopu a i na obalu výrobku, že se jedná o 100% kakao, ale jedná se pouze o kakao se sníženým obsahem tuku s podílem kakaového másla pouze 10%, tuhle informaci na netu neuvádí, dozvěděla jsem se jí, až z obalu na produktu. Kdyby tato informace byla uvedena i u popisku na e-shopu, tak si kakao neobjednám. Právé kakao, obsahuje více jak 20% podílu kakaového másla. Jsem zklamaná. Ještě jsem to schválně srovnávala u jiných produktů, které nabízejí a u třeba kakaa od výrobce CountryLife, mají uvedené, že se jedná o kakao se sníženým obsahem tuku a u tohoto výrobku je ve složení uvedeno: 100% kakao. Beru to jako klam.

Zdravím Lucie, děkujeme za upozornění. Na obalu výrobku máme legislativní označení uvedené správně, na e-shopu se nám tato informace bohužel vytratila - nyní je již vše opraveno ;-) kakao má snížený obsah tuku, nižší kalorickou hodnotu, doplňovat budeme i “plnotučné” . Chuť je trochu jiná, podle nás super a pracujeme s ním i v našich recepturách. Kakao není jenom o obsahu tuku a někdo třeba i při redukční dietě právě tuto variantu rád využije. Pokud byste chtěla zboží vrátit, samozřejmě není problém - obraťte se prosím na podpora@aktin.cz Ihned rychle vyřešíme! Přeji pěkný den.
1

Paráda – Kakao má oproti kupovanému obyč kakau krásnou vůni, barvu a to nejvíce podstatné... chuť. Boží do caků, na posypání tiramisu, prostě na cokoliv 😀. Za mě je i cena přijatelná, takže nekupuji naposled 😊.

Mňam – Jemná konzistence, není hořké a hodí se do všeho.

👌 – Úžasná jemná chuť 👍ráda používám při pečení nebo i ráno do kaše