Vilgain Kešu karamelizované - recenze

Napsat recenzi
4,9
414 hodnocení

Nejlepší produkt, způsobuje hroznou závislost :)

Výtečné!

Naprosto vynikající! Do téhle doby jsem si kupovala kešu s medem a solí v supermarketu. Chuť se ale nedá absolutně srovnat. Ode dneška určitě budu kupovat už jen na webu aktin! :-)

Něco naprosto úžasného

Výborné,nová závislost 🤩

opravdu výborné :)

velmi chutné a ne příliš sladké

Tak tohle je super mňamka

Mňamka, kterou sníš, ani nevíš jak

Nechápu jak ste mohli zrušit karamelizované s chilli, které byly o parník nejlepší :P

Zobrazit všech 76 recenzí