Vilgain Konopná semínka - recenze

Napsat recenzi
5
380 hodnocení

V semínkách jsou zbytky slupek, které nejdou rozkousat a škrábou v krku.

Dobrý den, moc se omlouváme za tuto nepříjemnou zkušenost. Kontaktovali jsme Vás na e-mail, kde s Vámi situaci rádi prověříme a dořešíme k Vaší spokojenosti. Děkujeme a přejeme hezký den! 😊

Perfektní do mých misek!

Chutné do joguru i smoothie

Používám do kaše i do salátu, moc dobré

Do jogurtu i kaše ok

Zdravé tuky

Velmi dobré zboží. Pro mě jsou balení trochu malá.

Chutnají jako oříšky,výborné k vločkám a jogurtu

super zpestření kaše/jogurtu

Super. Dávám do všeho. Výborné na doplnění bílkovin a tuků

Zobrazit všech 41 recenzí