Vilgain Kuřecí vývar bez soli BIO

4,7
32 hodnocení

Super ako základ do polievok super, podľa mňa netreba riediť až tak, ako je písané na obale.

Bujon je silný, poctivý. Jen jsem si myslela, že je pastovany. Ale to je moje chyba.

Výborný, přidávám do omáček.

Skvělá vůně a chuť. Používal se na polévku

Super, stačí přidat zeleninu nebo jen tak nalít na brambory jako sos. Tak akorát slaný.

Oceňuji, že jsou vývary méně slané, takže si můžu hlídat obsah soli a nemění mi slanost u vařených jídel. Krásně voní, ředila jsem teda skoro 1:3 a bylo to se špetkou soli akorát, ale u nás máme rádi silnější polévky.

Na tomto výrobku sa mi nepáči, ze ho po otvoreni treba spotrebovať do 3 dni. Moze sa z neho pripraviť az 17 l polievky, alebo pridávať do iných jedál, ale keď som sama nemám šancu spotrebovat ho do 3 dni. Pri objednávani som si tento detail nevšimla.

Ahoj Zlato, děkujeme za tvoje hodnocení. Vývar jsme vyvinuli tak, aby byl opravdu "domácí". Proto v něm nenajdeš žádnou sůl, zvýrazňovače chuti ani konzervanty, a to také ovlivňuje datum spotřeby. Hezký den

Bohužel velký zklamání, asi jediný produkt se kterým jsem od Vilgain nebyla spokojená, možná dokonce naštvaná. Bez chuti, v tom poměru který doporučují by to byla úplná břečka.

Ahoj Magdaleno, moc děkujeme za sdílení tvé zkušenosti. Budeme rádi za bližší informace - například jakého receptu jsi se držela při použití našeho vývaru? Vyzkoušej ho třeba jako základ pro ramen https://aktin.cz/miso-ramen nebo do rizota https://aktin.cz/dynove-rizoto-s-kokosovym-mlekem. V kartě produktu jsme uvedli, že dávkování je pouze orientační a velmi záleží na tvé preferenci. Budeme rádi za tvoji odpověď, protože zpětná vazba nám pomáhá vylepšovat naše produkty. Měj krásný den.