4,7
82 hodnocení

Prášky hrozně smrdí po otevření. Nikdy jsem ses tím nesetkal. Beru je 2 den a zapíjím je před jídlem hodně vodou aj po ní a stejně krkám a furt cítím tu pachuť tablet.

Hrozny zapach

Omlouvám se, ale musím souhlasit s Petrem. Mám je otevřené 2 dny a hrozně smrdí. Dávám si 2 kapsle před jídlem a totálně pak krkám a furt cítím tu hnusnou pachuť.

Doplní všechny potřebné vitamíny v jedné tobolce, užívám celoročně a spokojenost :)

Aktin spravil konkurenciu pre Reflex. Obidva majú svoje výhody aj nevýhody, takže už bude záležať od detailov, od toho, ktorú značku chceš podporiť, prípadne, pri ktorom budeš subjektívne pociťovať nejaké rozdiely. Reflex má toho viac, ale zas niektoré zložky sú v irelevantných množstvách. Ťažko povedať, ktorý z nich je lepší, asi by som skúsil oba a rozhodol sa do budúcna podľa pocitu.

Super komplexný multivitamín, pokryté všetky dôležité a potrebné vitamíny v 1 tablete. Ideálka na jesenné a zimné obdobie :)

Alternativa k Nexgenu Pro. Za mě super složení a skvělá cena. Velice mě překvapila plně aktivní forma vitaminu B9. Za to palec nahoru.

Pro mě doplněk stravy, který se nejvíce vyplatí. V tomto jsou navíc vitamíny a minerály v aktivní formě (chelátové), což je u multivitamínu velmi důležité kvůli vstřebatelnosti. Používám celoročně.

Už jedu druhé balení a jsem velmi spokojená. Jsem v dietě a všechno šlape jak má. Cítím se dobře, kondice i nálada je výborná, roste to taky hezky. Dost možná taky díky těmhle super vitamínům. Doporučuju pro ty co chtějí mít ke zdravé a pestré stravě ještě trochu pojistku :) a ještě na okraj... Moc se mi líbí krabička. Je hezká, praktická a dá se po využívání použít na další věci.

Patří mezi nejlepší, co jsem kdy viděla!!!

Multivitamín je výhodný v tom, že obsahuje všechny potřebné vitamíny v jedné kapslí a nemusíte tak mít několik různých vitamínu jednotlivě. Já osobně beru jednu kapslí každý den společne s vit. D3 (pouze v zimním období) a omega 3, které beru 3x denně. Vitamíny jsou pro tělo velmi důležité a rozhodně takto vyjdou i levněji!