4,8
216 hodnocení

Používám pravidelně a asi dobrý :-)

Těžko hodnotit účinky, těm můžu jedině věřit. Možná se začínám cca po dvou týdnech cítit o něco líp, ale to může být placeno efekt, těžko říct. Každopádně balení je super, krabička praktická,po spotřebování se bude doma určitě hodit na jiný věci. Pachuť ani nepříjemný zápach (na který si někteří stěžují) se nekonal. Není to cítit o nic hůř,než jiné vitamíny, nebo léky. Tablety dobře "kloužou" takže lze v pohodě polknout v případě nutnosti i bez zapíjení. Zatím dobrý.

Je těžký vitamíny posuzovat, ale beru multivitamin, D3, Železo, Hořčík a Zinek.

V pohode, vyhovuje mi

Jako absolutní minimum je multivitamín ok, šlo by ale ve mnohém zlepšit.

Kvalitní multivitamín, ten nesmí chybět

Není špatný třeba na podzim se vyplatí

Nechutně smrdí a nepříjemné chutná. Mrzí mě, že jsem koupil 3 balení

Ahoj Oskare, produkt má specifickou chuť a vůni díky svému čistému složení, protože jsme do něj nepřidávali žádná zbytečná aromata. Tablety užívej během jídla a zkus je zapít ochuceným nápojem, čajem nebo např. džusem. Pokud ti i přesto multivitaminy nesedí, neotevřené balení můžeš vrátit zpět k nám. Postup najdeš zde: https://aktin.cz/reklamace-a-vraceni-zbozi. Krásný den
1

Multivitamín beru pravidelně, je to můj must have produkt, jednou ročně ho nasadím, a jsem spokojená. Pravidelné vitamínové testy mi ukazují vše v normě, a tento pomocník to určitě také ovlivnil.

Nabitý kombi vitamínů, vezmeš jen dvě tabletky denně 💪💪💪