Vilgain Sprouted Energy Bar BIO - recenze

Napsat recenzi
4,3
194 hodnocení

Myslím že někomu může vadit textura pohanky ale za mě top

vynikající, miluji maliny

Překvapivě osvěžující malinová chuť. Klíčky nejsou v chuti cítit. Křupavá semínka mi nevadila (někomu mohou).

Výborné!!! Perfektní složení a chuť taky skvělá!

velmi chutné!

Skvělá zdravá svačinka

Chuťově velmi dobrá, mi osobně tam vadily semínka malin.

Neurazí, nenadchne

Mmm mmmm, dobré ráno

Výborná tyčka 🤩

Zobrazit všech 25 recenzí