AJALA Tmavá čokoláda BIO

4,7
55 hodnocení

Výborná!!! – Miluji čokolády - tato je velmi silná, stačí kousek a hlavně si ji vychutnat! Příjemná a intenzivní chuť, která mi připomínala datle/švěstková povidla! Není sladká, je to opravdu kvalitní hořká čokoláda.

1

Čokoláda – Říkala jsem si, co všichni mají na té drahé čokoládě.. a tak jsem si jí musela koupit abych zjistila co je to za "zázrak" a teď už můžu říct, že to chápu.. je to něco neskutečnýho! I když je cena vzhledem ke gramáži čokolády docela vysoká, tak určitě stojí aspoň za vyzkoušení :)

1

Nejlepší čokoláda – Opravdu nejlepší čokoláda, kterou jsem kdy měla. AJALA vrátila čokoládu do kategorie zdravých potravin, kde bývala kdysi dávno, když se do ní ještě necpaly tuny cukru, mléka a dalších věcí. Příchuť kokosový krém ve mně nejdříve vyvolala očekávání, že bude plněná, ale kokos zde byl použit na zjemnění celé čokolády a výsledná chuť se dost podobá mléčné, vysokoprocentní čokoládě. Opravdu si je nemůžu vynachválit :)

1

Kvalita a skvělá chut – U Ajala čokolád u mě převládá kvalita nad kvantitu!!! Čokolády maličké a cena není nejnižší, ale rozhodne za to stojí!!! Opravdu výborne !!! Jemná chut a výborná konzistence.

1

báječná – Káva- úplne najlepšia kávová čokoláda, akú som kedy skúsila :) Ostatné príchute sú taktiež super, k tejto značke sa budem vracať.

1

AJALA čokolády jsou úplně někde jinde. Ten hype kolem nich je naprosto oprávněný. Určitě doporučuju alespoň jednou objednat a ochutnat - jsou sice dražší, ale ta chuť a celkový požitek, za to stojí ! Na kaši jsou úplně geniální ! S klasickýma čokoládama (od Lindt apod.) vůbec nejdou srovnávat!

Zezačátku jsem byl k AJALA čokoládám skeptický, cena skoro 250Kč za 100g čokolády prostě nemůže stát za to, kór když se dobrá (standard) čokoláda, třeba tmavá Lindtka, dá sehnat za 70Kč za 100g. Nedalo mi to a zkusil jsem si koupit 63% a byl to fakt úlet. Takhle prostě žádná jiná čokoláda nechutná. Složení? BIO čokoládové boby + BIO šťáva z cukrové třtiny. To je vše, dámy a pánové. Naprosto čistá esence chuti. Nečekal jsem, že může čokoláda chutnat někdy tak šťavnatě, svěže a ovocně. Je prostě skvělá! Těch ovocných podtónů, co si tam člověk najde. Skvěle! Od teď závislost. Jinak doporučuju pro začátek zkusit nějakou neochucenou. Ony ty ochucené jsou taky skvělé, ale ty ostatní příchutě můžou do jisté míry přebíjet chuť skvělé čokolády. Pokud jste milovníci sladké mléčné Milky, tak si ji nekupujte, není tak sladká a možná vás vůbec nezaujme.

Kvalitka – Scháněla jsem kvalitní čokoládu a našla jsem tuhle. Musím si jí teda šetřit protože je maličká a není nejlevnější. Ale stojí za to.

Nejlepší čokoláda – Za mě je tato čokoláda jedna z těch nejlepších! Její konzistence je úplně jiná, než u ostatních čokolád, je taková dost "jemná", má velmi příjemnou chuť a hlavně je kvalitní! :)

nic moc – chuťově nic moc, příliš hořká, ale na roztopení/k vaření dobrý