AJALA Tmavá čokoláda BIO

4,7
76 hodnocení

Naprosto dokonalé spojení čokolády a kokosu. Díky použítí jen základních surovin pro výrobu, si člověk může vychutnat opravdou chuť čokolády a kokosu bez zbytečné "přeslazené pachuti".

Čokoláda mě moc neoslnila.

Velmi kvalitní čokoláda, dali jsme si kousek a ta bohatá chuť nás dostala. Už mám objednané další.

Super, jen není moc cítit chuť soli a pepře

V podcastech se hodně doslýchám, že čokoláda je superpotravina a já osobně čokoládu miluju jako každý. Tahle mi zatím chutnala ze všech nejvíc a jako snack, který vás hodně zasytí a zažene touhy na sladké je tohle nejlepší volba.

AJALA čokolády jsou úplně někde jinde. Ten hype kolem nich je naprosto oprávněný. Určitě doporučuju alespoň jednou objednat a ochutnat - jsou sice dražší, ale ta chuť a celkový požitek, za to stojí ! Na kaši jsou úplně geniální ! S klasickýma čokoládama (od Lindt apod.) vůbec nejdou srovnávat!

Zezačátku jsem byl k AJALA čokoládám skeptický, cena skoro 250Kč za 100g čokolády prostě nemůže stát za to, kór když se dobrá (standard) čokoláda, třeba tmavá Lindtka, dá sehnat za 70Kč za 100g. Nedalo mi to a zkusil jsem si koupit 63% a byl to fakt úlet. Takhle prostě žádná jiná čokoláda nechutná. Složení? BIO čokoládové boby + BIO šťáva z cukrové třtiny. To je vše, dámy a pánové. Naprosto čistá esence chuti. Nečekal jsem, že může čokoláda chutnat někdy tak šťavnatě, svěže a ovocně. Je prostě skvělá! Těch ovocných podtónů, co si tam člověk najde. Skvěle! Od teď závislost. Jinak doporučuju pro začátek zkusit nějakou neochucenou. Ony ty ochucené jsou taky skvělé, ale ty ostatní příchutě můžou do jisté míry přebíjet chuť skvělé čokolády. Pokud jste milovníci sladké mléčné Milky, tak si ji nekupujte, není tak sladká a možná vás vůbec nezaujme.

Výborná!!! – Miluji čokolády - tato je velmi silná, stačí kousek a hlavně si ji vychutnat! Příjemná a intenzivní chuť, která mi připomínala datle/švěstková povidla! Není sladká, je to opravdu kvalitní hořká čokoláda.

Kvalitka – Scháněla jsem kvalitní čokoládu a našla jsem tuhle. Musím si jí teda šetřit protože je maličká a není nejlevnější. Ale stojí za to.

Nejlepší čokoláda – Za mě je tato čokoláda jedna z těch nejlepších! Její konzistence je úplně jiná, než u ostatních čokolád, je taková dost "jemná", má velmi příjemnou chuť a hlavně je kvalitní! :)