#aktinchallenge

Vítáme tě na největší komunitní výzvě Aktinu! Čeká tě spoustu zajímavých úkolů, čím víc jich splníš, tím lepší ceny dostaneš. Je to na tobě!

Abychom ti mohli přidělit body, budeš muset dokázat, že jsi daný úkol splnil/a. Důkazy v podobě videí nebo fotek nahrávej po registraci, zde na web nebo je sdílej na svých sociálních sítích a pošli nám sem pouze odkaz na svůj příspěvek. Přejeme ti mnoho zábavy a věříme, že vynaložené úsilí při plnění této výzvy se ti vrátí v podobě zdokonalení sebe sama.

Napsat zpětnou vazbu
Sleduj nás na sociálních sítích

Vítej na své 3 měsíční výzvě!

Máme pro tebe připravené instruktážní video, kde ti prozradíme, jak dále postupovat při plnění úkolů.

FAQ – Často kladené dotazy

O co v #aktinchallenge jde?

Aktin Challenge vznikla pro všechny, kteří se chtějí posouvat, ať už začátečníci nebo jsou zkušení sportovci. Jedná se o 99 dní, kdy na sobě budeme společně makat, vzájemně se podporovat a uděláme pořádný progres. Cíl si nastav sám pro sebe a k tomu, aby to byla zábava ti pomůžeme úkoly, které budeš moct libovolně plnit a získávat za ně odměny.

Jak můžu úkoly plnit a dostat body?

U každého úkolu najdeš pravidla, které jsou potřeba splnit pro akceptaci důkazu. Pokud důkaz neakceptujeme, znamená na to, že jsi nesplnil/a všechny podmínky a my ti dáme vědět, co je potřeba opravit. Sdílením tvých výkonů se navíc navzájem budeme motivovat!

Je výzva zdarma?

Ano, výzva je zcela zdarma.

Má výzva věkové omezení?

Věkové omezení není, ale nárok na odměny mají pouze účastníci starší 15 let.

Jak dlouho bude výzva probíhat?

Přesně 99 dní - od 9.1.2023 do 18.4.2023.