Dámské legíny

Za poslední léta se značky, které vyrábějí legíny, předhánějí, která dokáže navrhnout hezčí design, lepší materiál a slušivější střih. Přehled těch nejlepších jsme pro tebe vybrali tady.

Řazení

Sportovní legíny s vysokým pasem

Fitness legíny jsou v dnešní době součástí snad každého ženského šatníku. Oblíbené se staly pro svoji praktičnost, komfort při nošení a univerzálnost. Dámské legíny se perfektně hodí na jakékoliv cvičení, jógu, běhání, posilování, procházku nebo jako součást volnočasového outfitu. Trendem posledních let jsou legíny s vysokým pasem.

Proč nosit legíny s vysokým pasem?

  1. Tvarují postavu. Hlavní výhodou legín s vysokým pasem je zvýraznění ženských křivek, stáhnutí bříška společně s pasem a optické prodloužení nohou. Legíny navíc skryjí každou malou nedokonalost.
  2. Nesjíždí. Díky vysokému pasu drží legíny “jako přibité” a nemusí se po každém pohybu natahovat. Jejich výška navíc udržuje bedra v teple a chráněné.
  3. Jsou univerzální. Sportovní legíny se hodí téměř ke všemu - sportovní podprsence, tričku i tílku. Poslouží také jako spodní vrstva pod šaty či sukni. 

Vlastnosti dámských legín

  • seamless alias bezešvé legíny přidají komfortu ještě další level - žádné švy nebo stehy, které zbytečně tlačí nebo škrábou. Díky těmto vlastnostem legíny často navozují pocit “druhé kůže”.
  • komprese je již běžnou součástí sportovního oblečení. Kompresní legíny, případně stahovací legíny, podporují krevní oběh a regeneraci svalů.
  • funkčnost sportovních legín se odvíjí od použitých materiálů. V našich Vilgain funkčních legínách používáme syntetický materiál polyamid, který rychle usychá, je navíc pružný, odolný a lehký.
  • udržitelnost a šetrnost k přírodě je pro nás důležitá a proto se ji snažíme aplikovat na co nejvíce našich produktů. Udržitelné produkty jsou označené štítkem sustainable.

Pokud jsi fanoušek fitness legín s vysokým pasem, nejspíš by se ti mohly líbit i naše bezešvé kraťasy nebo biker shorts. K nim se perfektně hodí sportovní podprsenka nebo mikina.