– s německou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech, doplněk stravy
Citron 120 tablet
1
Hodnocení 5.0/5, 1 recenze
599 Kč
(4,99 Kč / 1 tableta)
Novinka
Vilgain Protein Granola
– vločky a ořechy zapečené do velkých křupavých clusterů, obohacené o mléčné proteinové křupinky, jednoduchá svačinka i základ pro výživnou snídani
Čokoláda s mořskou solí 350 g
7
Hodnocení 3.7/5, 7 recenzí
239 Kč
(68,29 Kč / 100 g)
Novinka
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Banánové želé v čokoládě 55 g
10
Hodnocení 4.9/5, 10 recenzí
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
Vilgain Shaker
– láhev s vnitřním sítkem pro rychlé rozmíchání nápoje
Černá/stříbrná 600 ml
1205
Hodnocení 4.7/5, 1205 recenzí
89 Kč
Vilgain Kotvičník zemní
– extra silný extrakt podporující svalový tonus a energii, standardizováno na 40 % protodioscinu a 90 % saponinů, doplněk stravy pro muže
90 kapslí
58
Hodnocení 4.6/5, 58 recenzí
519 Kč
(5,77 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Cordyceps
– vitální houba z himalájí, koncentrovaný 40% extrakt, doplněk stravy
90 kapslí
44
Hodnocení 4.9/5, 44 recenzí
259 Kč
(2,88 Kč / 1 kapsle)
-15 % SALE15
Vilgain Intra Workout
– nápoj se sacharidy, elektrolyty a kofeinem pro déletrvající zátěž, doplněk stravy
Broskev a pomeranč 750 g
68
Hodnocení 4.4/5, 68 recenzí
599 Kč
(79,87 Kč / 100 g)
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Swan Lake 400 ml
1710
Hodnocení 4.7/5, 1710 recenzí
129 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Black 400 ml
1710
Hodnocení 4.7/5, 1710 recenzí
129 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Black 600 ml
1710
Hodnocení 4.7/5, 1710 recenzí
149 Kč
Vilgain Black Maca
– přírodní extrakt z černé Macy, podporuje libido a přispívá k udržení fyzického a duševního zdraví, doplněk stravy
90 kapslí
51
Hodnocení 4.8/5, 51 recenzí
299 Kč
(3,32 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Pre-Workout
– směs na přípravu nápoje s obsahem kofeinu, taurinu a L-theaninu, kofein pomáhá zlepšit bdělost a soustředění, určeno před fyzickou aktivitou, doplněk stravy
Jablko s kiwi 240 g
65
Hodnocení 4.5/5, 65 recenzí
249 Kč
(103,75 Kč / 100 g)
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Latte 400 ml
1710
Hodnocení 4.7/5, 1710 recenzí
129 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Forest fruit 400 ml
1710
Hodnocení 4.7/5, 1710 recenzí
129 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Rose 400 ml
1710
Hodnocení 4.7/5, 1710 recenzí
129 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Berry 600 ml
1710
Hodnocení 4.7/5, 1710 recenzí
149 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Nude 600 ml
1710
Hodnocení 4.7/5, 1710 recenzí
149 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Army 600 ml
1710
Hodnocení 4.7/5, 1710 recenzí
149 Kč
Vilgain Greens Mix
– 13 účinných látek včetně 4 superpotravin, Chlorella a spirulina pomáhají podpořit vitalitu a imunitní systém, doplněk stravy
Zelené jablko bez kofeinu 300 g
216
Hodnocení 4.2/5, 216 recenzí
599 Kč
(199,67 Kč / 100 g)
Vilgain Performance Multivitamin
– multivitamin pro sportovce, patentovaný mix 29 druhů ovoce a zeleniny, komplex probiotik, vysoká vstřebatelnost, doplněk stravy
90 kapslí
57
Hodnocení 5.0/5, 57 recenzí
499 Kč
(5,54 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Tribulus
– přírodní extrakt standardizovaný na 90% obsah saponinů, doplněk stravy pro muže
120 kapslí
32
Hodnocení 4.9/5, 32 recenzí
299 Kč
(2,49 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Pásky na ústa
– zlepšení kvality spánku a eliminace chrápání, omezení nechtěného dýchání ústy, podpora dentálního zdraví
30 ks
90
Hodnocení 4.4/5, 90 recenzí
199 Kč
Vilgain Prodigy Powder
– 4 přírodní extrakty, patentovaná forma citikolinu Cognizin®, podpora soustředění díky kofeinu, doplněk stravy
Šťavnaté ovoce 195 g
18
Hodnocení 4.1/5, 18 recenzí
449 Kč
(230,26 Kč / 100 g)
Vilgain EAA
– dávka 9 esenciálních aminokyselin v 5 kapslích, doplněk stravy
150 kapslí
17
Hodnocení 4.6/5, 17 recenzí
399 Kč
(2,66 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Kreatin Creapure®
– s německou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech, doplněk stravy
Bez příchutě 300 g
1010
Hodnocení 4.8/5, 1010 recenzí
599 Kč
(199,67 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Banán 1 000 g
1115
Hodnocení 4.3/5, 1115 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Banán 2 000 g
1115
Hodnocení 4.3/5, 1115 recenzí
1 849 Kč
(92,45 Kč / 100 g)
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Bez příchutě 2 000 g
7094
Hodnocení 4.6/5, 7094 recenzí
1 849 Kč
(92,45 Kč / 100 g)
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Jahodový milkshake 2 000 g
1211
Hodnocení 4.4/5, 1211 recenzí
1 849 Kč
(92,45 Kč / 100 g)
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Skořicová rolka 2 000 g
2323
Hodnocení 4.3/5, 2323 recenzí
1 849 Kč
(92,45 Kč / 100 g)
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Slaný karamel 2 000 g
2121
Hodnocení 4.3/5, 2121 recenzí
1 849 Kč
(92,45 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Slaný karamel 300 g (10 x 30g)
2121
Hodnocení 4.3/5, 2121 recenzí
499 Kč
(166,33 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Čokoláda 300 g (10 x 30g)
2013
Hodnocení 4.4/5, 2013 recenzí
499 Kč
(166,33 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Grass-Fed Biltong
– šťavnaté sušené maso, pomalu sušené, grass-fed maso z Namibie
25 g
30
Hodnocení 4.8/5, 30 recenzí
79 Kč
(316 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Grass-Fed Biltong
– šťavnaté sušené maso, pomalu sušené, grass-fed maso z Namibie
50 g
30
Hodnocení 4.8/5, 30 recenzí
149 Kč
(298 Kč / 100 g)
-12 %
Akce týdne
Novinka
Vilgain Intra Workout
– nápoj se sacharidy, elektrolyty a kofeinem pro déletrvající zátěž, doplněk stravy
Zelené jablko 50 g
6
Hodnocení 5.0/5, 6 recenzí
43 Kč
Původní cena: 49 Kč
(86 Kč / 100 g)
-15 % SALE15
Vilgain Intra Workout
– nápoj se sacharidy, elektrolyty a kofeinem pro déletrvající zátěž, doplněk stravy
Zelené jablko 750 g
6
Hodnocení 5.0/5, 6 recenzí
599 Kč
(79,87 Kč / 100 g)
Vilgain Kreatin Creapure®
– s německou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech, doplněk stravy
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.