– krémová proteinová tyčinka, s 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Kokos s mléčnou čokoládou 55 g
2438
Hodnocení 4.8/5, 2438 recenzí
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Borůvkový cheesecake 55 g
1800
Hodnocení 4.7/5, 1800 recenzí
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Pistácie 55 g
867
Hodnocení 4.7/5, 867 recenzí
69 Kč
(125,45 Kč / 100 g)
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Choco bueno s křupinkami 55 g
1794
Hodnocení 4.6/5, 1794 recenzí
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Arašídy se slaným karamelem 55 g
2624
Hodnocení 4.7/5, 2624 recenzí
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Lískooříškový krém s mléčnou čokoládou 55 g
2209
Hodnocení 4.7/5, 2209 recenzí
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Kokosovo-mandlový krém 55 g
1799
Hodnocení 4.7/5, 1799 recenzí
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Dvojitá čokoláda s krémem 55 g
1190
Hodnocení 4.7/5, 1190 recenzí
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Arašídové máslo & malinový džem 55 g
786
Hodnocení 4.7/5, 786 recenzí
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
Vilgain Kreatin
– mikronizovaný kreatin monohydrát, vysoká vstřebatelnost, HPLC testovaný, podpora síly a výkonu, doplněk stravy
Bez příchutě 500 g
852
Hodnocení 4.9/5, 852 recenzí
399 Kč
(79,80 Kč / 100 g)
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Vanilka se slaným karamelem 55 g
581
Hodnocení 4.7/5, 581 recenzí
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
Vilgain Omega-3
– přirozená forma triglyceridů, vysoká oxidační stabilita, bohaté na EPA a DHA nenasycené kyseliny, doplněk stravy
16 mm 90 kapslí
1044
Hodnocení 4.9/5, 1044 recenzí
319 Kč
(3,54 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Trouble Protein Bar
– krémová proteinová tyčinka, s 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Čokošík s arašídovým máslem 55 g
1228
Hodnocení 4.6/5, 1228 recenzí
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
Vilgain Elektrolyty
– jednoduché složení a svěží chuť, v podobě rozpustného prášku, doplněk stravy
Malinová limonáda 320 g
629
Hodnocení 4.7/5, 629 recenzí
449 Kč
(140,31 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Granola
– vločky a ořechy zapečené do velkých křupavých clusterů, obohacené o mléčné proteinové křupinky, jednoduchá svačinka i základ pro výživnou snídani
Křupavá skořice 350 g
872
Hodnocení 4.7/5, 872 recenzí
239 Kč
(68,29 Kč / 100 g)
Vilgain Ashwagandha
– silný extrakt KSM-66, paleta benefitů pro podporu vitality a kognitivních funkcí, doplněk stravy
90 kapslí
457
Hodnocení 4.8/5, 457 recenzí
459 Kč
(5,10 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Elektrolyty
– jednoduché složení a svěží chuť, v podobě rozpustného prášku, doplněk stravy
Mango & grep 320 g
560
Hodnocení 4.7/5, 560 recenzí
449 Kč
(140,31 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Nut Spread
– 100% přírodní ořechové máslo s grass-fed proteinem
Lískooříškový krém s čokoládou 350 g
2421
Hodnocení 4.8/5, 2421 recenzí
299 Kč
(85,43 Kč / 100 g)
Vilgain Kreatin Creapure®
– s německou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech, doplněk stravy
Bez příchutě 120 kapslí
1010
Hodnocení 4.8/5, 1010 recenzí
399 Kč
(3,33 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Protein Granola
– vločky a ořechy zapečené do velkých křupavých clusterů, obohacené o mléčné proteinové křupinky, jednoduchá svačinka i základ pro výživnou snídani
Slaný karamel s bílou čokoládou 350 g
554
Hodnocení 4.7/5, 554 recenzí
239 Kč
(68,29 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Granola
– vločky a ořechy zapečené do velkých křupavých clusterů, obohacené o mléčné proteinové křupinky, jednoduchá svačinka i základ pro výživnou snídani
Pistácie, bílá čokoláda a brusinky 350 g
318
Hodnocení 4.9/5, 318 recenzí
239 Kč
(68,29 Kč / 100 g)
Vilgain Pre-Workout
– směs na přípravu nápoje s obsahem kofeinu, taurinu a L-theaninu, kofein pomáhá zlepšit bdělost a soustředění, určeno před fyzickou aktivitou, doplněk stravy
Citronový ledový čaj 240 g
190
Hodnocení 4.3/5, 190 recenzí
249 Kč
(103,75 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Nut Spread
– 100% přírodní ořechové máslo s grass-fed proteinem
Mandle s bílou čokoládou a kokosem 350 g
1117
Hodnocení 4.8/5, 1117 recenzí
299 Kč
(85,43 Kč / 100 g)
Vilgain Kreatin
– mikronizovaný kreatin monohydrát, vysoká vstřebatelnost, HPLC testovaný, podpora síly a výkonu, doplněk stravy
Bez příchutě 180 kapslí
852
Hodnocení 4.9/5, 852 recenzí
349 Kč
(1,94 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Multivitamin pro muže
– komplexní multivitamin s minerálními látkami, antioxidanty, adaptogeny a probiotiky, speciálně navržený pro potřeby mužského těla
90 kapslí
64
Hodnocení 4.8/5, 64 recenzí
449 Kč
(4,99 Kč / 1 kapsle)
-12 %
Vilgain Multivitamin pro muže
– komplexní multivitamin s minerálními látkami, antioxidanty, adaptogeny a probiotiky, speciálně navržený pro potřeby mužského těla
3× 90 kapslí
64
Hodnocení 4.8/5, 64 recenzí
1 185 Kč
Původní cena: 1 347 Kč
(4,39 Kč / 1 kapsle)
Grass-Fed
Vilgain Grass-Fed Kolagenní peptidy
– 100% čistý hydrolyzovaný kolagen, z grass-fed krav z Jižní Ameriky, bez plnidel, doplněk stravy
300 g (dóza)
241
Hodnocení 4.8/5, 241 recenzí
549 Kč
(183 Kč / 100 g)
Vilgain Kreatin Creapure®
– s německou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech, doplněk stravy
Bez příchutě 500 g
1010
Hodnocení 4.8/5, 1010 recenzí
899 Kč
(179,80 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Čokoláda 1 000 g
2013
Hodnocení 4.4/5, 2013 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
-20 % SALE20
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Strawberry lemonade 500 g
962
Hodnocení 4.3/5, 962 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
-20 % SALE20
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Lemon ice tea 500 g
178
Hodnocení 4.6/5, 178 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
Vilgain Kreatin
– mikronizovaný kreatin monohydrát, vysoká vstřebatelnost, HPLC testovaný, podpora síly a výkonu, doplněk stravy
– vločky a ořechy zapečené do velkých křupavých clusterů, obohacené o mléčné proteinové křupinky, jednoduchá svačinka i základ pro výživnou snídani
Kakao a mléčná čokoláda 350 g
215
Hodnocení 4.8/5, 215 recenzí
239 Kč
(68,29 Kč / 100 g)
Vilgain Maca Strong
– silný přírodní extrakt, podporuje fyzické a duševní zdraví, vytrvalost, vitalitu a sexualitu, doplněk stravy
90 kapslí
105
Hodnocení 4.6/5, 105 recenzí
399 Kč
(4,43 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Pre-Workout
– směs na přípravu nápoje s obsahem kofeinu, taurinu a L-theaninu, kofein pomáhá zlepšit bdělost a soustředění, určeno před fyzickou aktivitou, doplněk stravy
Pomeranč s broskví 240 g
93
Hodnocení 4.4/5, 93 recenzí
249 Kč
(103,75 Kč / 100 g)
Vilgain Greens Mix
– 13 účinných látek včetně 4 superpotravin, Chlorella a spirulina pomáhají podpořit vitalitu a imunitní systém, doplněk stravy
Limonáda 300 g
695
Hodnocení 3.9/5, 695 recenzí
599 Kč
(199,67 Kč / 100 g)
Vilgain Pásky na nos
– lepší průchodnost dýchacích cest, zlepšení kvality spánku a eliminace chrápání, vhodné i na sport
30 ks
148
Hodnocení 4.2/5, 148 recenzí
179 Kč
Vilgain Kreatin
– mikronizovaný kreatin monohydrát, vysoká vstřebatelnost, HPLC testovaný, podpora síly a výkonu, doplněk stravy
Mango a pomeranč 500 g
301
Hodnocení 4.7/5, 301 recenzí
449 Kč
(89,80 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Nut Spread
– 100% přírodní ořechové máslo s grass-fed proteinem
Slaný karamel 350 g
740
Hodnocení 4.7/5, 740 recenzí
299 Kč
(85,43 Kč / 100 g)
Vilgain Pre-workout 3.0
– extra silný nakopávač, s kofeinem pro podporu výkonu, obsahuje beta‑alanin, cholin, taurin a silné přírodní extrakty
2 příchutě
148
Hodnocení 4.4/5, 148 recenzí
449 Kč
(99,78 Kč / 100 g)
Vilgain Kreatin Creapure®
– s německou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech, doplněk stravy
Bez příchutě 300 kapslí
1010
Hodnocení 4.8/5, 1010 recenzí
749 Kč
(2,50 Kč / 1 kapsle)
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Vanilka 2 000 g
3178
Hodnocení 4.6/5, 3178 recenzí
1 849 Kč
(92,45 Kč / 100 g)
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Čokoláda 2 000 g
2013
Hodnocení 4.4/5, 2013 recenzí
1 849 Kč
(92,45 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Bez příchutě 1 000 g
7094
Hodnocení 4.6/5, 7094 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Jahodový milkshake 1 000 g
1211
Hodnocení 4.4/5, 1211 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Skořicová rolka 1 000 g
2323
Hodnocení 4.3/5, 2323 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Pistácie 1 000 g
499
Hodnocení 4.3/5, 499 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
-20 % SALE20
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Lemon splash 500 g
671
Hodnocení 4.4/5, 671 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Peach fuzz 500 g
1000
Hodnocení 4.3/5, 1000 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
-20 % SALE20
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Pink grapefruit 500 g
595
Hodnocení 4.4/5, 595 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
-20 % SALE20
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Žlutý meloun s mangem 500 g
167
Hodnocení 4.6/5, 167 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Bílá čokoláda a kokos 1 000 g
219
Hodnocení 4.4/5, 219 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Adaptogenní káva BIO
– směs 100% arabiky s houbami a ashwagandou, vysoce koncentrované BIO extrakty, MCT prášek jako zdroj energie, doplněk stravy
180 g
43
Hodnocení 3.8/5, 43 recenzí
499 Kč
(277,22 Kč / 100 g)
Vilgain Elektrolyty
– jednoduché složení a svěží chuť, v podobě rozpustného prášku, doplněk stravy
Meloun 320 g
232
Hodnocení 4.6/5, 232 recenzí
449 Kč
(140,31 Kč / 100 g)
Vilgain Elektrolyty
– jednoduché složení a svěží chuť, v podobě rozpustného prášku, doplněk stravy
Mango & grep 160 g (20 x 8 g)
560
Hodnocení 4.7/5, 560 recenzí
379 Kč
(236,88 Kč / 100 g)
-20 % SALE20
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Mandarinka 500 g
134
Hodnocení 4.6/5, 134 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
Vilgain Elektrolyty
– jednoduché složení a svěží chuť, v podobě rozpustného prášku, doplněk stravy
Mandarinka 320 g
93
Hodnocení 4.7/5, 93 recenzí
449 Kč
(140,31 Kč / 100 g)
Vilgain Elektrolyty
– jednoduché složení a svěží chuť, v podobě rozpustného prášku, doplněk stravy
Pomeranč & citron bez stévie 320 g
157
Hodnocení 4.7/5, 157 recenzí
449 Kč
(140,31 Kč / 100 g)
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.