Anonymní uživatel položil(a) otázku
před 9 hodinami
ID: Qab99b0beebee1740
Dobrý den, mám u vás zaplacenou objednávku již od 14.6. a stále nic - jen se neustále posouvá termín doručení do obchodu. Napsala jsem na help linku s dotazem, ale doposud žádná odpověď. Velké zklamání z takového přístupu:(
Michaela
odpověděla
odpověděla
před 5 hodinami
ID: A9591346aa33f95fe
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a moc se omlouváme za Vaši negativní zkušenost. Bohužel, opoždění objednávek, technické problémy a tím pádem i zvýšený počet stížností a delší doba odpovědi na email je v důsledku přesunu skladu.
Na Váš email odepíšeme a celou situaci vyřešíme co nejdříve to bude možné.
Velmi se za to omlouváme. Děkujeme za pochopení a strpení.