Jana položila otázku
před 3 dny

ID: Q9fed7b90c6a74379

Dobrý den, můžete mi prosím sdělit, kde je objednané a zaplacené zboží? Zboží bylo v rezervaci! Objednávka proběhla ve středu 17.6. za 3.500,-! Stále posouváte termín a nikdo ani reaguje! Navíc dvě položky již nejsou v prodeji? Děláte si srandu?

2

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a moc se omlouváme za Vaši negativní zkušenost. Bohužel, opoždění objednávek, technické problémy a tím pádem i zvýšený počet stížností a delší doba odpovědi na email je v důsledku přesunu skladu. 

Na Váš email odepíšeme a celou situaci vyřešíme co nejdříve to bude možné. Nebojte, Vaše objednávka Vám bude doručena.

Ještě jednou se moc omlouváme. Děkujeme za pochopení a strpení.

Přejeme krásný den.