Kateřina položila otázku
včera
ID: Q9773ec7c7bf31275
Jsem dlouholetá zákaznice, po poslední reklamaci kterou jste uznali a slíbili vrácení peněz se nic neděje už cca 3 týdny. Na emaily neodpovídáte… pokud můžu doporučit novým zákazníkům nic si neobjednávejte!!!
Michaela
odpověděla
odpověděla
před 6 hodinami
ID: Ab35c554dca0bc367
Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu a moc se omlouváme za veškeré problémy způsobené přesunem skladu. Technické problémy zapříčinily i to, že se u objednávek nevytvořila faktura a tím pádem se nevrátily peníze za reklamaci. Prosíme o strpení, na email se Vám ozveme co nejdříve to bude možné. Děkujeme za pochopení a Vaši trpělivost.