Marketing

Na marketingu jsme velký tým, který najdeš v Brně a v Praze. Stojíme za tím, že je Aktin vidět a zná ho čím dál víc lidí.

Důležitou část tvoří výkonnostní marketing, kde je naším základním kamenem sofistikovaná online strategie. Staráme se o to, abychom byli dohledatelní na Googlu i Seznamu. Naší práce si určitě všimnete na sociálních sítích nebo ve srovnávačích. Analyzujeme, testujeme, reportujeme, a především optimalizujeme PPC kampaně k dokonalosti. A taky občas posíláme e‑maily.

Pod marketing spadá rovněž ecommerce tým, který má na starosti celý internetový obchod. Od přidávání produktů, přes navrhování a testování nových funkcí, až po řešení kreativních prvků webu. Je to tým, díky kterému naši zákazníci vždy najdou, to co hledají a když to najdou, tak aby měli ty nejkvalitnější informace o daném produktu.

Neméně významný je content marketing, a jak se říká, že obsah je král, tak tady to platí dvojnásob. Všechno, co o Aktinu najdeš online, nám prošlo pod rukama. Pořád něco fotíme, píšeme a tvoříme. Vedeme online magazín s články a recepty a vládneme sociálním sítím. Odměnou nám je fakt, že za pomoci správných informací pomáháme lidem měnit život k lepšímu.

A nedílnou součástí je rovněž influencer marketing, kde se staráme o budování přátelských vztahů s partnery a jejich podporu. Část týmu se věnuje našim partnerům v Česku a na Slovensku, a část týmu řídí expanzi v zahraničí. Zakládáme si na spolupráci s lidmi, kteří mají stejný mindset jako my, spolupráce je baví a zůstávají značce věrní.

Poznej náš tým

Nemůžeš najít tu správnou pozici pro tebe? Napiš nám.