Pavla položila otázku
před 2 dny

ID: Qbb4e1733b8201823

Posílám to na ČOI-6428734-18.6. jste mi poslali po několika urgencích email,kde do 2 dnů mělo být naskladněno a vyexpedováno, je 24.6. a stále nic a posouváte termín, nereagujete.To již nebudu tolerovat.Nejsem jediná,kdo má s vámi problém!

Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu. Velmi nás mrzí vzniklá situace i to, že jsme nedokázali splnit termín, který jsme Vám avizovali. 

Chápeme Vaši nespokojenost a omlouváme se za opakované posouvání termínu i nedostatečnou komunikaci z naší strany. V souvislosti s přesunem skladu a souvisejícími technickými komplikacemi bohužel dochází ke zpoždění některých objednávek více, než bychom si přáli.

Děláme maximum pro to, aby Vaše objednávka byla co nejdříve u Vás. Dnes předána přepravci.

Emailem Vás kontaktujeme s vhodnou kompenzací.

Ještě jednou se omlouváme za způsobené komplikace a děkujeme za dosavadní trpělivost.

1