Anastasiia položila otázku
před 8 dny
ID: Qb8f7f8b5de6637a4
Skoda ze jsem se nepodivala do poradny, nez jsem udelala objednavku online. Za 4 dny zadny posun statusu, a koukam ze lidi z prispevku maji jeste mnohem vetsi zpozdeni. A neni zadna moznost zrusit objednavku. Fakt hrozny.
Michaela
odpověděla
odpověděla
před 8 hodinami
ID: A90c4a960ec378943
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a moc se omlouváme za Vaši negativní zkušenost. Bohužel, opoždění objednávek, technické problémy a tím pádem i zvýšený počet stížností a delší doba odpovědi na email je v důsledku přesunu skladu.Věříme, že je nyní již vše v pořádku. Kdyby tomu tak nebylo, kontaktujte nás prosím přímo na email podpora@aktin.cz. Na Váš email odepíšeme a celou situaci vyřešíme co nejdříve to bude možné.
Předem moc děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.