Petra Elblová

Petra Elblová

máma, blogerka & online trenérka! S Aktinem spolupracuji už hodně let a za tu dobu jsem měla možnost vyzkoušet stovky produktů - tohle je seznam mých nejoblíbenějších!

Recenze

Perfektní složení, perfektní doplňek stravy. V dnešní uspěchané době je dost těžké bojovat proti stresu, ale s tím mi právě tento doplněk stravy pomáhá. Bojuje i proti nespavosti a je úžasný na celkové zklidnění. Doporučuji všemi deseti! :)

Tak tohle je parádní. Jen obložíte tím, co máte rádi & dáte na chvilku do trouby. Pizza je během chvilky hotová! Doporučuji vyzkoušet a nebudete litovat.

Pohodlnost nade vše! Tyhle legíny si zamiluješ hned po prvním vyzkoušení. Jsou pevné, ale přitom krásně pružné. Dělají krásnou postavu a mají vysoký pas. Co víc si od legín přát?

Zobrazit více

Instagram @jmenujisepeta

Petra Elblová
Petra Elblová před 8 měsíci

• Spojení @vilgain x @jmenujisepeta je už dlouholeté přátelství a konečně se můžeme podělit o společný produkt – limitovanou edici Crop Sweatu v barvě Misty Pink. ✨ Dohromady jsme ji dali vše, co od mikiny chceš. 🙌🏻 Má volnější střih, příjemný, kvalitní materiál a barvu, která rozzáří každý tvůj basic outfit. Ve skříni ti vydrží roky a nosit ji budeš ke všemu – do gymu k legínám, doma k teplákům i do města k sukni. 😍
Ulov si svůj Crop Sweat rychle, jde o limitovanou kolekci 300 kusů. 🎁 Najdeš ho na Aktin.cz/peta
PS: Nezapomeň se pak pochlubit fotkami, jak ti sluší! 🖤
#cropsweat #vilgain #mistypink #activewear #active #activewearfashion #fashion #vilgainclothes #crop #gymwear #gymclothes •

Zobrazit více