Vilgain Arašídové máslo v prášku BIO

4,6
308 hodnocení

Výborná chuť, konzistencia aj zloženie. Používam hlavne do kaší, jogurtov a sladkých snackov.

Ty kalorie? Bomba. Chuť čistá, necítím zbytečnou chemii,ovsem oproti klasickému maslu je chut méně výrazná, stále ovsem bomba!

Používal jsem na přípravu snídaňové směsi do hor, a i když je klasické máslo o něco lepší, tak účel to splnilo na 100 %.

Skvělá chuť arašídů + nula nula nic tuků...to chceš 🥰

Stačí jen smíchat s vodou a máte 100% arašídové máslo. Super na cestování.

Osobně mi arašídové máslo moc nechutná, ale tohle plní co má. Dá se rozmíchat ve vodě nebo v kaši a dá se občas dát i do pamlsků pro psy, protože v něm není cukr ani jiná sladidla.

Arašídové máslo v prášku je naprostý lifehack! V kuchyni má široké využití a do jídla tak přidáte i nějaké bílkoviny. Nasladko ho používám na ochucení těst, kaší nebo jako polevu. Naslano z něj můžete vytvořit třeba dokonalou arašídovou omáčku - stačí smíchat lžičku prášku s lžičkou sojovky, trochou chilli, vody a vznikne naprosto boží omáčka na rýžové nudle nebo rýži!

Práškové PB od Aktinu jsem si hodně oblíbila, jako jedno z mála práškových másel není vůbec sladké, nechybí v žádné objednávce…Aktualizace, poslední objednávka: jsem trochu zklamaná, tentokrát je máslo takové světlounké a chuťově je hodně slabé (nevím, jestli je to špatná várka, snad ano a příště mi přijde takové, jaké jsem si ho oblíbila…)

Dokonalá chuť😍

Vyborna arasidova chut, pridavam do vseho, do tvarohu, jogurtu, buchet... Za me top😉