Vilgain Bílé mandlové máslo z blanšírovaných mandlí BIO - recenze

Napsat recenzi
4,6
125 hodnocení

Výborné, úžasné mandlové máslo.

Luxus! Ve spojení s čekankovým sirupem je to moje nová závislost :D

Lahodné, jemné, koupím znovu

Vynikající, dávám do kaší a dezertů

Skvěle chutná a má příjemně tekutou konzistenci, takže se hodí na polití jogurtu nebo do pečení.

Máslo má výbornou chuť a krémovou konzistenci. Je skvělé jen tak samotné

Dobré ořechové máslo, chutná velmi dobře, skvělé složení.

Jemné, chutné.

Páni!! Chutná to jako vnitřek Kinder Bueno, je to tak úžasné a lahodné, opravdová pochoutka🤩

Zajímavá chuť, nelze toho sníst víc najednou, ale do kaše třeba moc dobrá volba.

Zobrazit všech 28 recenzí